Vaidas Baumila – apie publikos įvertinimą, ekstremalius pomėgius ir vaikystę Šeškinėje: „Su metais vis labiau ieškome ramybės“

Dainininkas Vaidas Baumila vos prieš mėnesį triumfavo M.A.M.A muzikos apdovanojimuose 2022 – jis pelnė geriausio metų atlikėjo, vaizdo klipo ir metų albumo įvertinimus.

Tačiau koks Vaidas yra tuomet, kai nebūna scenoje? Jau šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ – atviras atlikėjo pasakojimas apie vaikystę, prabėgusią Šeškinėje, peštynes su broliu ir naujas aistras.

Per visus scenoje praleistus metus, V. Baumila užsitarnavo jau 5 M.A.M.A statulėlės. 3 iš jų jis pelnė šiemet.

„Buvo tokia euforija – tu stovi prieš tūkstančius žiūrovų ir galvoji, ką dabar pasakyti. Tik ne tokio, kaip praėjusį kartą, nes praėjusį kartą supykdžiau mamą“, – pasakos jis, o žiūrovai sužinos, kokį priekaištą iš mamos dainininkas išgirdo pernai.

Laidoje Vaidas papasakos ir apie savo vaikystę, prabėgusią Vilniuje, Šeškinės rajone. „Manau, kad mūsų rajonas – ne toks ir prastas, nes baigiau mokyklą kartu su abiem Kuzmickiukais. Mano mamos auklėtinis buvo Mindaugas Kuzminskas“, – atskleis jis.

Apie Vaidą laidoje prabils ir jo brolis Donatas. „Esu Vaido brolis, bet ne atvirkščiai“, – sakys Donatas aiškindamas, kad visur, kur benueitų, jis yra vadinamas „Vaido broliu“.

„Vieną kartą gyvenime yra įvykę atvirkščiai. Tai – vienintelė išimtis iš taisyklės. Neslėpsiu – man buvo labai smagu. Tačiau iš tiesų labai džiaugiuosi jo pasiekimais.

Džiaugiuosi, kad šiai dienai jis kuria tokias brandžias, nuostabias dainas, ir renka vis daugiau publikos“, – gražių žodžių broliui negailės D. Baumila.

Tiesa, brolių santykiai ne visuomet buvo tokie gražūs – vaikystėje tarp jų niekuomet nesibaigdavo peštynės. O apie tai, kas galiausiai paskatino jas nutraukti, Donatas papasakos ir žiūrovams.

Visuomet puikiai scenoje atrodantis Vaidas atskleis nemažai savo laiko skiriantis ir sportui. O kuo toliau, tuo įvairesnis jis darosi. Štai pastaruoju metu dainininkas atrodo ekstremalų bėgimą su kliūtimis.

„Tai – populiarėjanti sporto šaka, kuri nuo kitos olimpiados jungsis į penkiakovę. Tačiau sportas mano gyvenime apskritai yra viena iš mano patiriamų ekstazių.

Bėgimas su kliūtimis, man, kaip lietuviui, prilygsta norui ir vėl iš naujo pamilti mišką, gamtą. Pamilsti gamtą per ją bėgdamas arba keliaudamas“, – pasakos jis.

O žiemomis Vaidas ryžtasi ir kitokiems iššūkiams. Pavyzdžiui, maudynėms eketėje. „Maudausi kiekvieną savaitę po kartą. Tai – sveikatingumo ir nusiraminimo dalykas.

O pažvelgus iš filosofinės pusės, kvėpavimo pratimai ir šalto vandens terapijos tave grūdina, stiprina tavo imunitetą ir taip tu nusiramini. O tos ramybės, man atrodo, su metais mes ieškome vis labiau ir labiau“, – sakys jis.

Daugiau atvirų Vaido pasakojimų ir linksmas žaidimas – jau šį vakarą.

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder