Vaidas Baumila: galvojau, kad visi aplinkui kalti, nes manęs ant pjedestalo neužkelia, ant rankų nenešioja

(1)

„Aš taip suspardžiau save į žemę, visiškai, iki nulio. Nuo tikrai labai, labai tamsių depresinių minčių, kad viskas, gal net išvažiuosiu iš čia...“ – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ prisipažino 35 metų dainininkas Vaidas Baumila.

17 metų scenoje dainuojantis Vaidas, išgarsėjęs, kai sėkmingai pasirodė muzikiniame realybės šou, rodos, pagaliau pasiekė savo karjeros piką.

Jo dainos „Kunigunda“, „Apžavai“ bei „Žaižaruoja“ viena po kitos tampo hitais, į koncertus plūsta tūkstančiai gerbėjų, o jis gali mėgautis populiarumu bei dėmesiu

. Ko daugiau gali norėti jaunas vyras karjeros viršūnėje?

Bet šiandien Vaidas kaip niekada atviras – populiarumu jis džiaugėsi toli gražu ne visada, ir prisipažįsta prieš kelerius metus rimtai svarstęs mesti dainininko karjerą.

Hitai, pasak dainininko, gimė smagiai leidžiant laiką, dalijantis gyvenimiška patirtimi ir visai negalvojant, kaip įtikti klausytojui ar surinkti milijonines peržiūras.

Vaidas svarstys, kad tai galbūt ir yra viena didžiosios sėkmės paslapčių, nes anksčiau jis elgdavosi priešingai.

„Anksčiau kurdavau daugiau mąstydamas ir lygindamas save su kitais: kaip man pasiekti tokių perklausų, kaip suburti tokį žiūrovų kiekį kaip tas kitas atlikėjas, nes aš jau tiek metų scenoje, o čia žiūrėk, tas jauniklis, kuris atėjo tik ką, šovė į viršų, nors aš scenoje jau 17 metų ir dar nesurenku tiek publikos“, – pasakojo Vaidas.

Darbas nuolat mąstant, kaip patikti ir įtikti, bei lyginant save su kitais, kaip pasakos Vaidas, sekina ir primena savotišką kalėjimą.

„Buvau pradėjęs galvoti, kad gal ne man tas dainavimas, gal užteks, kad gal ne man visa tai...

Manęs nedžiugino nei mano miestas, nei mano šalis, nei mano šalies žmonės, nes čia visi aplinkui kalti, kad manęs ant pjedestalo neužkelia ir ant rankų nenešioja.

O po to, kai susispardžiau save, aš galvoju: blemba, o tai kas tu toks, seni, esi, kad tave nešiotų?“ – kalbėjo Vaidas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder