Valentino dienos dovanos jam ir jai: ką išrinkti pasufleruos Zodiako ženklas

Išrinkti partneriui tikrai patiksiančią Valentino dienos dovaną gali būti ne pati lengviausia užduotis. Laimei, žvaigždės ir Zodiako ženklas gali pagelbėti ir pasufleruoti, kokia dovana pradžiugintų antrąją pusę.

Atsikvėpkite, nes žemiau rasite unikalių dovanų sąrašą mylimiesiems ir mylimosioms.

Valentino dienos dovanos jam ir jai: ką išrinkti pasufleruos Zodiako ženklas

Avinas

Avino ženklo žmonės yra drąsūs ir mėgstantys nuotykius, jiems gyvenime reikia nuolatinio jaudulio. Būdami aktyvūs ir konkurencingi, jie mėgsta iššūkius siūlančias dovanas.

Dovanos vyrui: geriausia dovana, kurią galite padovanoti savo vyrui Avinui, yra smagi kelionė ir su ja susijusios dovanos, pavyzdžiui, elektroninių prietaisų dėklas.

Dovanos moteriai: neapsiriksite išrinkę dizainerio kurtą krepšį arba maisto gaminimo pamokas, spontanišką žygį ar kelionę.

Jautis

Jautis yra kūrybingas ir jausmingas, trokšta akiai patrauklių dovanų. Antrosios pusės nenuvilsite, jei apipilsite dovanomis.

Dovanos vyrui: būdamas žemės Zodiako ženklu, Jautis mėgsta būti šalia gamtos. Fotoaparatas gamtos grožiui užfiksuoti ar augalų auginimo rinkinys jiems patiks.

Dovanos moteriai: Jautis mėgsta prabangą ir patogumą. Palepinkite mylimąją prabangiais audiniais, gurmanišku maistu, gražiais papuošalais.

Dvyniai

Priklausydami oro stichijai, Dvynių ženklo žmonės yra žaismingi ir smalsūs. Su Dvyniais niekada nebūna nuobodu, nes jie skleidžia pozityvumą ir užkrečiančią energiją.

Dovanos vyrui: žaidimai, galvosūkiai – ideali dovana Valentino dienos proga. Turėdamas potraukį naujiems nuotykiams, jis jaustųsi mylimas gavęs suvyniojamą antklodę ar lauko kuprinę.

Dovanos moteriai: Dvynių ženklo moteris mėgsta jaudulį ir bendravimą. Gurmaniška vakarienė su šefu nustebins. O norėdami patenkinti pomėgį skaityti, padovanokite jai mėgstamiausio žanro knygą.

Vėžys

Vėžiai, priklausantys vandens stichijai, yra neįtikėtinai ištikimi, saugūs ir rūpestingi. Jie taip pat yra patys jautriausi, emocingiausi Zodiako ženklai.

Dovanos vyrui: kad jaustųsi mylimas, geriausia dovana bus gražiausių bendrų nuotraukų albumas ar maisto gamybos pasimatymas.

Dovanos moteriai: padovanokite kvapnių žvakių rinkinį, eterinių aliejų, šokoladinių saldainių ir vakarienę žvakių šviesoje. Nepamirškite apsikabinimų.

Liūtas

Ugningas zodiako ženklas mėgsta jaustis ypatingai ir nori viso dėmesio. Jie yra dramatiškos ir energingos asmenybės.

Dovanos vyrui: jei norite ką nors padovanoti savo vyrui Liūtui per Valentino dieną, geriausia dovana – leisti jam būti dėmesio centre. Arba padovanokite asmenukių lazdą – Liūtai mėgsta fotografuotis.

Dovanos moteriai: padovanokite nuostabių papuošalų su brangakmeniu arba pakvieskite vakarienės paragauti prabangaus raudonojo vyno. Mylimajai leisite pasijusti ypatingai.

Mergelė

Perfekcionistės Mergelės žavisi visokiomis smulkmenomis ir kiekvieną jų pastebi. Neapsiriksite išrinkę dovaną, kuri leis pasirūpinti savimi.

Dovanos vyrui: planuokliai mėgstantiems organizuoti bus puiki dovana. Galite išrinkti išmanųjį laikrodį, skirtą stebėti kūno sveikatos rodiklius, arba būtiniausius asmens higienos reikmenis.

Dovanos moteriai: knyga apie sveikatą – geras pasirinkimas. O kad antroji pusė jaustųsi mylima romantiškiausią dieną, galite padovanoti jai augintinį, augalą ar puikius papuošalus.

Svarstyklės

Tai neabejotinai vienas romantiškiausių zodiako ženklų. Svarstyklės mėgsta gauti senamadiškas gražias dovanas Valentino dienos proga.

Dovanos vyrams: būdami socialaus ir meniško pobūdžio, vyrai norėtų gauti meniškų dekoratyvinių daiktų, butelį puikaus vyno, visų jo mėgstamiausių dainų grojaraštį arba mėgstamus kvepalus.

Dovanos moteriai: Svarstyklių moteris labiau nei bet kas kitas mėgsta leisti laiką su savo partneriu. Tai užuomina romantiškos vakarienės pasimatymui, gėlių puokštei ir šokoladui.

Skorpionas

Šis Zodiako ženklas yra paslaptingas, tačiau pasižymi lojalumu ir atsidavimu. Skorpionai mėgsta aistringą romantiką.

Dovanos vyrui: Skorpiono vyrai yra aistringi meilužiai. Šelmiškas žaidimas, kuriuo galėtų mėgautis su antrąja puse, gali būti puiki dovana.

Dovanos moteriai: dovanokite kvepalus ir kvepiančias žvakes, kurios puikiai dekoruos namus. Jai taip pat patiktų geras paslaptingas romano knygą, suteikianti idėjų santykiams.

Šaulys

Šis ugnies ženklas mėgsta riziką ir nuotykius bei jaudinančias dovanas. Šauliai mėgsta užsiimti aktyvia ir smagia veikla.

Dovanos vyrui: kopimas į kalnus Valentino dienos šventę padarys išskirtinę ir įsimintiną. Taip pat išmėginkite kurios nors užsienio šalies virtuvę – kuo egzotiškiau, tuo geriau.

Dovanos moteriai: pakvieskite antrąją pusę į spontanišką veiklą – čiuožti ant ledo ar skristi parasparniu. Tapybos užsiėmimai leis išlaisvinti kūrybingąją Dvynių pusę.

Ožiaragis

Ožiaragiai, priklausantys Žemės stichijai, yra darbštūs ir entuziastingi. Geriausi dovanų variantai Ožiaragiui yra visi su darbu.

Dovanos vyrui: Ožiaragis norėtų gauti technologinių įtaisų, tokių kaip nešiojamieji kompiuteriai ar žaidimų pultai. Biuro reikmenys, gali būti puiki dovana darboholikui.

Dovanos moteriai: mylimajai padovanokite dizainerio kurtą odinį krepšį, taip parodysite, kaip ją vertinate. Ožiaragiui nėra nieko romantiškiau už antrosios pusės ruoštą vakarienę.

Vandenis

Tai nepriklausomas, intelektualus ir optimistiškas Zodiako ženklas. Jis mėgsta nenuobodžias ir neįprastas dovanas.

Dovanos vyrui: patiks su technologijomis, atostogomis ir muzika susijusi dovana. Neoniniai mirksintys ženklai, mėnulio formos lempa Vandenį nustebins.

Dovanos moteriai: jai patiks per Valentino dieną gauti elektroninių prietaisų, vaizdo žaidimų, marškinių su įmantriomis citatomis ir unikalių bei retų papuošalų.

Žuvys

Būdami empatiškiausi ir mistiškiausi Zodiako ženklų atstovai, Žuvys mėgsta, kai joms primena, kad yra vertinamos.

Dovanos vyrui: geriausia dovana Žuvų vyrui yra nuotykiai, menas ir kūryba. Nustebinsite pasirinkę išvyką į mėgstamą vietą ar bilietais į koncertą.

Dovanos moteriai: Valentino dieną dovanokite raminančias dovanas – kvapnias žvakes, veido kaukes, eterinius aliejus. Be to, kelionė į gražią, ramią vietą itin nustebins mylimąją.

etaplius.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder