Vasariškame renginyje – pirmą kartą po skandalo Kauno viešbutyje viešumoje pasirodžiusi Mia

Lengvi ir plazdantys audiniai, lietaus nuplautas ir vėliau saulės apšvietas podiumas, elegantiškai žingsniuojantys modeliai, tarp kurių ir ne vienas atpažįstamas veidas – taip ketvirtadienio vakarą Vilkaviškyje, „Wake Inn“ parke pristatyta „Aurelie“ vasaros kolekcija.

Du mėnesius vienetinius drabužius, lengvai priderinamus tiek kasdien, tiek iškilmingoms progoms kūrusi dizainerė Aurelija Jurkšaitytė patikino – jai svarbu, kad tai, kas gimsta popieriuje, o vėliau įgyvendinama talentingų meistrų rankomis, tiktų daugeliui moterų.

Ne tik podiumui skirtą madą propaguojanti autorė yra mėgstama ir žinomų moterų – ne vienai Lietuvos garsenybei ji yra kūrusi tiek progines, tiek vestuvines sukneles.

Šįkart vasaros vandens pramogų parke specialiai pristatymui įrengtu podiumu žengė ir dainininkė Eglė Jakštytė, tapytoja Gintė Ramutytė, „Mis Rally Žemaitija“ Aušra Gudvalytė, šokių trenerė Kristina Burneikienė.

A.Jurkšaitytė šypsosi – dideliu renginio išmėginimu tapo ne tik paruošiamieji darbai, bet ir neprognozuojamas oras.

„Vienu metu nuogąstavome, kad šventė gali visai neįvykti, nes likus maždaug valandai iki pristatymo ėmė siautėti stiprus lietus. Stichija nurimo tą akimirką, kai buvome suplanavę oficialiai pradėti renginį.

Vos jam pasibaigus, saulė pasislėpė už krušą „padovanojusio“ ir dviem vaivorykštėmis viską vainikavusio debesies“, – apie dangaus jai įteiktą dovaną kalbėjo dizainerė.

Ją pasveikinti ir apžiūrėti antruosius veiklos metus pradedančio skaičiuoti atsinaujinusio „Wake Inn Vilkaviškis“ parko atvyko dainininkė Mia, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, iliuzionistas Modestas Petrikas, plaukų stilistas Karolis Murauskas, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, dainininkė Aušrinė Gerikienė, šokėjas Saulius Skambinas su dukrele Mila ir mylimąja Živile Barzdaityte,

Grožio specialistė ir dizainerė Juana Balkevičienė, „Auksinių rankų“ ir kitų titulų laimėtoja, plaukų koloristė Inga Bagdonaitė, šou projektuose išgarsėję Vytenis ir Justina Partikai, verslo konsultantai Gintarė ir Andrius Armaliai, dainininkas Rolandas Petrikis su žmona Janina, medalių kūrėja Irina My My.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder