Verka Serduchka – apie paskutinį pokalbį su Galkinu: jie bijo

Rusijai pradėjus atakuoti Ukrainą, įvairiuose šalies miestuose Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

Netrukus šaltiniai pranešė, kad Ala Pugačiova ir M. Galkinas su vaikais pastebėti Maskvos oro uoste. Instagrame moteris paviešino vaizdo įrašą ir atskleidė, jog su šeima išvyko atostogų.

Verka Serduchka užsienio žiniasklaidai pasakojo, jog kalbėjosi su M. Galkinu ir A. Pugačiova apie šį jų išvykimą, kuris sulaukė didelio dėmesio, skelbė starhit.ru.

Anot Verkos Serduchkos, pora atsidūrė labai keblioje situacijoje. „Nes jie bijo, jie planavosi savo atostogas. Aš kalbėjau su Maksimu, jis planavo savo išvykimą, juolab atsisakė visų reklamos sutarčių. Jis su šeima išvyko į Izraelį, kol kas svarbių darbų ir reikalų nėra. Tačiau kiti pabėgo, daugiausia dėl baimės. Ypač, jei kalbame apie artistus – ši publika gana gudri, jie nori šokti tiek su viena, tiek su kita puse“, – apie pokalbį sakė vyras.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie šeimos išvykimą iš Rusijos.

Buvo daug žmonių, kurie džiaugėsi atlikėjos išvykimu. Pavyzdžiui, arkivyskupas Andrejus su pašaipa kalbėjo apie primadonos kelionę. „Ar pastebėjote, kaip oras nuskaidrėjo? Pugačiova paliko Rusiją amžiams. Dieve, kaip aš to laukiau!“ – sakė dvasininkas.

Netrukus į tokias arkivyskupo kalbas sureagavo ir pati Ala. Ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame paneigė kalbas apie pabėgimą iš Rusijos: „Anksti džiaugiesi, Andriuša. Mokyklos atostogos, kelionės ir išeiginės – nesiskaito kaip emigracija.“

Vaizdo įraše moteris šypteli ir pažada ateiti pas arkivyskupą į cerkvę ir jam „padėti“. Galiausiai vaizdo įrašą vainikuoja išvadindama jį šventvagiu.

Moteris šypteli ir pažada ateiti pas arkivyskupą į cerkvę ir jam „padėti“. Galiausiai vaizdo įrašą vainikuoja išvadindama jį šventvagiu. 

Primename, kad Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

 Savo poziciją vyras išreiškė socialiniame tinkle.

„Nuo pat ankstyvo ryto palaikome ryšį su artimaisiais ir draugais iš Ukrainos! Negaliu apsakyti žodžiais, kaip jaučiuosi! Kaip tai įmanoma! Karas negali būti pateisinamas! Jokio karo“, – pirmąją karo dieną instagrame rašė M. Galkinas.

Toks M.Galkino pasisakymas nepraslydo pro akis valdantiesiems, jie sukūrė propagandinį vaizdo įrašą, kuriame žmonės stovi prie kasų ir prašo grąžinti pinigus mokėtus į jo koncertą. Esą, jis šalies išdavikas.

Šeštadienį šaltiniai pranešė, kad Ala Pugačiova ir M.Galkinas su vaikais pastebėti Maskvos oro uoste, jie paliko šalį. Manoma, kad šeima apsistos Jūrmaloje.

Žurnalistė Božena Rynska patvirtino šią žinią: „Ala Pugačiova iš Rusijos išvyko vasario 28 d. per Vnukovo-3. Tai pranešė gyventojas, kuris tą pačią dieną išskrido į Angliją.“

Primename, kad išplatintame vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo ir pats M.Galkinas pranešama, kad kovo 14-ąją turėjęs vykti koncertas yra atšaukiamas, taip nusprendė renginio organizatoriai.

Po pasidalytu įrašu žmonės ėmė rašyti palaikančias žinutes ir girti už drąsą.

„Ačiū jums už tai, ramybės mums visiems“, – rašė moteris.

„Jūs tikras žmogus, laikykitės!“, – linkėjo kitas komentatorius.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai
Sidebar placeholder