Verka Serduchka rėžė Svetlanos Lobodos draugei be užuolankų: „Nustok uostyti“

Loboda verkė prieš kamerą ir kalba apie tai, kad užpuolikai sunaikino jos gimtąjį miestą Irpiną, tačiau šios ašaros atlikėjui Verkai Serduchkai nepasirodė nuoširdžios, skelbė unian.net.

Netrukus S. Lobodovos draugė ir buvusi prodiuserė Natella Krapivina stojo ją ginti. Ji rekomendavo A. Danilko gerti mažiau alkoholio.

Jo reakcijos netruko laukti. Interviu su Leonidu Poliščiuku jis atsakė Krapivinai.

„Nustok uostyti. Ir tegul pažiūri į situaciją blaiviomis akimis. Nenorėjau įžeisti Lobodos. Galbūt kažkaip emociškai tai pasakiau“, – sakė jis.

Daugiau nei dvidešimt metų Verkos Serduchkos vaidmenį atliekantis  A. Danilko prisipažino, kad Putiną laiko nusikaltėliu ir tikisi „įsijungti televizorių ir pamatyti jį sėdintį teisiamųjų suole“.

Ukrainiečių muzikantas Andrejus Danilko prisiminė, kaip pirmą kartą asmeniškai susitiko su Rusijos prezidentu Putinu. Muzikantas sako, kad Rusijos politikas gyvenime labai skiriasi nuo televizijos įvaizdžio.

„Prisimenu įspūdžius, kai jis buvo inauguruotas. Prisimeni šiuos kadrus? Maskva tuščia, Putino mašinos važiuoja, motociklininkai aplinkui, o jis važiuoja į inauguraciją. Ir aš galvoju: „tu esi suaugęs žmogus, didelės, tavo nuomone, valdžios prezidentas. O tu važiuoji kaip Džeimsas Bondas“, – kalbėjo A. Danilko.

Pasakodamas apie pirmąjį susitikimą su V. Putinu, šis teigė, kad Rusijos prezidentas  pasirodė subtilus, dėmesingas ir ramus, tarsi bandantis „užverbuoti“ ir „jis tikrame gyvenime labai skiriasi nuo įvaizdžio televizijoje“.

Primename, kad anksčiau ukrainiečių atlikėja Svetlana Loboda aktyviai gastroliavo Rusijos Federacijoje, tačiau dabar ji yra nepageidaujamas asmuo tiek Rusijoje, tiek Ukrainoje. Dainininkė, iš pradžių tiesiogiai neįvardijusi Rusijos kaip karo Ukrainoje kaltininkės, o paskui pasitaisusi, vėl įsitraukė į didžiulį skandalą. Šį kartą – Latvijoje.

Socialiniame tinkle „Facebook“ į Svetlaną Lobodą atkreipė dėmesį Aukščiausiosios Rados žodžio laisvės komiteto patarėja Olga Červakova. Anot jos, kovo 26 dieną vietos valdžia ir savanoriai Rygos centre surengė labdaros koncertą Ukrainos pabėgėliams paremti „Padėk man pakilti“, rašo unian.net.

„Renginio išvakarėse į juodąjį sąrašą įtraukta antiukrainietiškos pozicijos dainininkė išgalvojo netikrą plakatą, įklijavo jame savo nuotrauką ir pasiskelbė pagrindine dalyve bei  organizatore, o feisbuke parašė:

„Kartu su vaikais“. Tikrieji renginio organizatoriai yra Ligoninės fondas, Latvijos prezidentas ir pirmoji šalies ponia. Mes visi rinksime lėšas humanitarinei pagalbai visiems, kurie buvo priversti persikelti į Latviją“, – sakė Červakova.

„Loboda nebuvo nusivylusi ir jau iš ten, kur buvo išsiųsta, ji platino netikrą informaciją, kad koncertas buvo atšauktas „dėl oro sąlygų“, – pridūrė Aukščiausiosios Rados žodžio laisvės komiteto patarėja. Anot jos, dieną prieš tai Rygoje tikrai pūtė stiprus vėjas, tačiau renginys vis tiek vyko uždarose patalpose ir buvo atšauktas tik lauke, kad nekiltų pavojus publikai.

„Koncerto organizatoriai nusprendė neįtraukti dainininkės pasirodymo į šio renginio programą, atsižvelgdami į jos ilgametę veiklą Rusijoje tuo metu, kai Kremlius vykdė Krymo ir Donbaso okupaciją, žudydami kariškius ir niekuo dėtus civilius Ukrainos rytuose“, – feisbuke pranešė Ukrainos ambasada Latvijoje.

Prisimename, kad kovo 24-ąją sukako lygiai mėnuo nuo Rusijos įsiveržimo į Ukrainą. Ta proga Loboda vis dėlto nusprendė karą pavadinti karu ir pareiškė, kad tai baisi realybė, su kuria neįmanoma susitaikyti. Priduriame, kad Rusijoje, kur Loboda aktyviai gastroliavo po Krymo aneksijos ir įsiveržimo į Donbasą, ji taip pat atsidūrė nepageidaujamų asmenų sąraše.

Skaitomiausi portalai

Sidebar placeholder