Vestuves atšaukė pamačiusi vaizdo įrašą iš savo sužadėtinio mergvakario

Vestuves atšaukė pamačiusi vaizdo įrašą iš savo sužadėtinio bernvakario (1)

Planavusi ištekėti mergina, nusprendusi atšaukti savo vestuves, pasidalino savo gyvenimiška istorija.

Likus vos trims dienoms iki didžiosios dienos nuotaka su siaubu sužinojo, kad jos vyras pažeidė ribas, kurių jiedu buvo abipusiai sutarę neperžengti.

Viskas įvyko po to, kai nuotaka pamatė savo sužadėtinio vaizdo įrašą per jo bernvakarį ir nusprendė atšaukti vestuves. 

Prieš jo bernvakarį ir savo mergvakarį ji su sužadėtiniu susitarė, kad renginiuose nebus striptizo šokėjų ar ko nors netinkamo.

Jų vakarėliai vyko tą patį savaitgalį, todėl ji su draugėmis savo renginiui užsisakė jachtą ir sakė, kad ji ir jos draugės labai smagiai leido laiką. 

"Tiesą sakant, visos nemažai išgėrėme, o kitą dieną, kai grįžau namo, mane kankino pagirios, o mano sužadėtinis buvo šiek tiek supykęs ant manęs ir manė, kad elgiausi netinkamai."

Prieš sužinodama, ką padarė jos partneris, nuotaka jautėsi kalta, kad būtent ji pažeidė ribą, kai "blogiausia", ką ji padarė, buvo apsinuoginti su draugėmis dainuojant karaokę.

Tik tada, kai nuotakos draugė atsiuntė jai vaizdo įrašą, kuriame buvo užfiksuota, kaip jos sužadėtinis elgėsi per savo bernvakarį, ji suprato, kad jo pyktis galėjo būti tik projekcija.

"Ji atsiuntė man vaizdo įrašą ir jame buvo užfiksuota, kaip mano sužadėtinis ir kai kurie jaunikio draugai šoka su striptizo šokėjomis ir daro su jomis itin nederamus dalykus", - tęsia ji savo įrašą. 

Vaizdo įraše užfiksuota, kad jos sužadėtinis šoko su nuogomis merginomis ir liečia jas ne visai priimtinu būdu.

Po šio apreiškimo ji susikivirčijo su savo sužadėtiniu.

Pora neišvengiamai susiginčijo ir ji klausė, kodėl partneris privertė ją jaustis kalta dėl savo veiksmų, kai jo veiksmai buvo kur kas labiau pažeidžiantys ribas. 

Jis ilgai atsiprašinėjo ir apgailestavo, kad abu darė kvailystes, ir sakė, kad "turėtume tai palikti užmarštyje" ir pažadėjo "daugiau niekada taip nedaryti".

Ji sakė, kad netiki tuo, ką jis sako, ir nusprendė atšaukti savo vestuves, greitai pranešdama svečiams, kad renginys neįvyks.

"Aš atskirai pranešiau mūsų šeimoms ir abi šeimos mane už tai išvadino visokiausiais žodžiais.

Jie sakė, kad supranta, kodėl galiu jaustis sutrikusi, bet tokie dalykai yra normalus reiškinys ir aš neturėčiau leisti emocijoms užvaldyti savo jausmų", - sakė ji.

Ji sako, kad jos šeima ir draugai verčia ją jaustis taip, tarsi būtų neracionalu atšaukti visas vestuves po to, kai ji išleido nemažą sumą. 

Maža to, jos tėvai dabar priešiškai nusiteikę jos atžvilgiu, sakydami, kad ji daro jiems gėdą ir, užuot viską išsprendusi, viską meta dėl "kvailos smulkmenos".

Tačiau kai kurie ją palaikė.

"Tai nėra normalu. Ir jūs turėjote labai konkretų susitarimą, kurį jis pažeidė ir melavo apie tai.

Maža to, jis tyčia apkaltino tave, kad tu per daug vartojai alkoholio, nes iš anksto ruošėsi gintis, jei paaiškėtų jo nuotykiai", - rašė viena jos pažįstama. 

Atsirado ir daugiau tokių, kurie taip pat užjautė merginą ir pasiūlė jai pabandyti su tėvais pasikalbėti.

Kai kurie siūlo, kad jei jie atsisako klausytis, ji turi atkirsti tėvams, kad jie nesirūpina savo dukters gerove.

Šie prieštaravimai yra didelis iššūkis nuotakai, kuri norėjo tobulų vestuvių ir planavo su šiuo vyru praleisti visą likusį gyvenimą.

Tačiau gali būti ir taip, kad ji išvengė didelių problemų, kurių būtų sulaukusi, jei būtų ištekėjusio už tokio nerimto ir neištikimo vyro.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder