Vestuvės baigėsi nuotakos areštu

Meksikoje reidą vykdanti policija suėmė moterį jos vestuvių dieną, informavo „Daily Mirror".

Nensė Lizeta (Nancy Lizeth) planavo tapti žudiko Klemento Mendiolos Martineso (Clemente Mendiola Martinez), pravarde „El Raton" (Peliūkštis), žmona. Jis įtariamas žmogžudystėmis ir turto prievartavimu. Nuotaka, tardytojų teigimu, veikė kaip jo bendrininkė ir prisidėjo prie ūkininkų bauginimo.

Policija savais kanalais sužinojo apie artėjančias vestuves ir jų dieną pasekė N.Lizetą. Ceremonijos metu pareigūnai įsiveržė į patalpą ir suėmė šviežiai iškeptą sutuoktinę bei šešis juodai vilkinčius vyrus, kurie, greičiausiai, buvo iškilmių liudininkai.

Moteriai policininkai uždėjo antrankius jai tebevilkint nuotakos suknelę. Pareigūnų darytose nuotraukose matosi, kad ji buvo pasipuošusi ir vualiu bei tiara.

O štai K.M.Martinesui pavyko pasprukti. Policija pažadėjo 300 tūkst. pesų (18 tūkst. eurų) tam, kuris pasidalins informacija apie „Peliūkščio" buvimo vietą.

Kiek anksčiau pasirodė informacija apie tai, kad Gvatemaloje pareigūnai suėmė 33-ejų Aną Gabrielą Rubijo Zeją (Ana Gabriela Rubio Zea). Teigiama, kad ji yra didžiausio Meksikos narkotikų kartelio „Sinaloa" bendrininkė. Už prabangų gyvenimą mėgstančios moters „galvą" pareigūnai siūlė milijoną JAV dolerių.
 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder