Pasaulio pabaiga

Ką Jėzus sakė apie pasaulio pabaigą: kurie Kristaus žodžiai pildosi dabar

(31)

Jėzus nurodė kai kuriuos pasaulio pabaigos ženklus, kad kiekviena žmonių karta į juos atkreiptų ypatingą dėmesį. Biblijoje rašoma, kaip Jėzus atsakė į tiesioginį mokinių klausimą apie artėjančios pasaulio pabaigos ženklus.

Jis juos išvardijo, ir jau du tūkstančius metų tikintieji juos stebi.

Dievo Sūnus taip pat sakė savo mokiniams: "Apie tą dieną ir valandą niekas nežino, net dangaus angelai - tik Tėvas" (Mt 24, 36).

Kokie yra artėjančios pasaulio pabaigos ženklai: apie ką įspėjo Jėzus?

"Mato evangelijoje" pateikiami šie pasaulio pabaigą rodantys ženklai.

Netikri mesijai.

Nurodoma nepasitikėti tais, kurie save vadintų Dievo sūnumis, kaip Jėzus Kristus. Priešingu atveju teks sumokėti už savo neapdairumą. "Žiūrėkite, kad niekas jūsų neišviliotų. Daug ateis tokių, kurie mano vardu sakys: Aš esu Kristus" (Mt 24, 4-5).

Karai.

Kristus kalbėjo apie prasidėsiančius karus tarp tautų, tačiau taip būtina, kad tai įvyktų. "Jūs girdėsite apie karus, bet nesijaudinkite, nes būtina, kad tai įvyktų. Sukils tauta prieš tautą ir karalystė prieš karalystę" (Mt 24, 6-7).

Badas ir žemės drebėjimai.

Dievo Sūnus nurodė mokiniams, kad visoje žemėje bus ligų, žemės drebėjimų ir bado, ir to nebus galima išvengti. "Badas, maras ir žemės drebėjimai bus įvairiose vietose" (Mato 24, 7-8).

Persekiojimai.

Jėzus perdavė mokiniams, kad tie, kurie neša tiesą apie Jį, bus persekiojami, žmonės keisis ir ims nekęsti vieni kitų. O tų, kurie tiki netikrais pranašais, nelaukia nieko gero.

Saulės užtemimas.

Jėzus taip pat nurodė į saulės užtemimą. "Tomis dienomis tuojau pat užtems skaudi saulė, mėnulis nebeduos savo spindesio" (Mt 24, 29).

Ekrano nuotr.
Pasaulio pabaiga / pixabay nuotr.

 

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder