Vienu vyru besidalijančios dvynės bando pastoti: viena kitos nepalieka nė per metrą

(4)

Anna ir Lucy DeCinque laikomos labiausiai panašiomis dvynėmis. Merginas sieja ne tik identiški veido bruožai, kūno sudėjimas, tačiau ir stiprus bei seseriškas ryšys.

Užsienio žiniasklaida thesun.co.uk atskleidė, kad jos dalijasi ne tik savo drabužiais, tačiau ir kai kuo daugiau.

Anna ir Lucy DeCinque atviravo, kad jos draugauja su tuo pačiu sužadėtiniu Benu. Tiesa, dabar merginos planuoja ir pastoti tuo pačiu metu.

„Mes norime kartu patirti nėštumą, norime visko gyvenime kartu. Kartu numirsime, kartu sensime“, – sakė Lucy. Kalbėdamos apie bendrą vaikiną, šios tikino, kad jis dabar yra dvigubai laimingesnis:

„Anksčiau turėjome atskirus draugus, bet jie nesuprato mūsų artimo ryšio. Benas mus supranta ir priima mus tokias, kokios esame. Benas elgiasi su mumis vienodai. Jokio pavydo nėra. Jis sulaukia dvigubai meilės, dvigubai daugiau dėmesio, todėl niekada nesiskundžia.“

Anna ir Lucy laikosi identiškų dietų ir mankštinasi. Jos net skaičiuoja suvartojamų kalorijų skaičių, kad abi būtų suvartojusios lygiai tiek pat.

Be to, jos tuo pačiu metu eina į tualetą, dalijasi partneriu ir atsisako būti daugiau nei keliomis pėdomis nutolusi viena nuo kitos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder