Viktorija Siegel: „Šie metai laimingiausi mano gyvenime“

Šeštadienį Palangoje vykstančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ tarp aistringų sirgalių buvo galima išvysti ir sužadėtinius socialinių tinklų nuomonės formuotoją Viktoriją Siegel bei verslininką Lauryną Suodaitį.

 

Kaip ir per pernai vykusias lenktynes Palangoje, kuomet jiedu drauge pirmąkart pasirodė viešai, šįmet Viktorija ir Laurynas vienas kitam meiliai šypsojosi, abu aistringai palaikė lenktynių dalyvius PIT zonoje, kurioje renkasi lenktynininkai ir jų ištikimiausi sirgaliai. 

„Daugybę metų atvykstu į šias lenktynes. Ypač smagu sirgti už sportininkus, justi azartą, jaudulį“, – pasakojo V.Siegel.

Mergina pasakojo, jog su būsimu vyru į Palangą atvyko praėjusį trečiadienį. Jie apsistojo viešbutyje, kad galėtų mėgautis poilsiu, baseino malonumais.

 Viktorija ir Laurynas ne tik lankėsi lenktynėse, bet ir maudėsi jūroje, vaikščiojo po parką.

„Nesame iš tų, kurie vaikštome po naktinius klubus ar  kitas triukšmingas vietas. Mums patinka ramus poilsis, pasivaikšiojimas Palangos parke, ramesnėse gatvėse“, – tikino mergina.

Vestuvėms besiruošianti V.Siegel sakė, jog šie metai jos gyvenime buvo ypatingi. Mergina pabrėžė, kad šiuo metu jaučiasi labai laiminga. Viktorijos gyvenime netrūko ne tik gražių akimirkų, bet ir išgyvenimų.

Praėjusių metų vasaros pradžioje nutraukė santykius su buvusiu mylimuoju ir dukters tėvu verslininku Danieliumi Bunkumi.

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder