Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis

Viktorija Siegel-Suodaitė – apie Lauryno Suodaičio žinutes auklei ir atvirą interviu: „Neleisiu daugiau šikti ant galvos“

(8)

Prieš beveik mėnesį įvykęs verslininko Lauryno Suodaičio (32 m.) ir nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel-Suodaitės (28 m.) konfliktas, rodos, nesibaigia. Poros santykių aiškinimąsis persikėlė į socialinius tinklus. Instagramo istorijose anradienio vakarą po kurio laiko tylos prabilo Viktorija Siegel-Suodaitė.

 

Žinoma moteris socialinio tinklo paskyroje pasakojo apie sunegalavusius vaikus.

Būtent dėl šios priežasties L.Suodaitis pirmadienį neturėjo galimybės pasimatyti su sūnumi Laurynu.

Apie tai socialinėje erdvėje savaitės pradžioje buvo prabilęs ir pats verslininkas, tačiau V.Siegel-Suodaitė teigė, jog iš tiesų jis reagavo kiek kitaip, nei pasakojo sekėjams.

„O šiaip vakar jau norėjau papasakoti, bet kažkaip neprisiruošiau.

Vakar buvo toks nemalonus įvykis, kai supratau, kad tiesiog toks žmogus yra ir tiek.

Kad ir ką bedaryčiau, vis tiek bus negerai.

Kadangi vakar buvo nedarbo diena, tai auklytės nebuvo pas mane, ji nedirbo. Mes su Laurynu negalime bendrauti dėl kardomosios priemonės, tai dėl vaiko pasiėmimo jis parašė auklytei, kas yra normalu.

Auklytė pranešė, kad jinai nedirba ir kad leliukas serga, kad vakar padėjo į kliniką man nuvažiuoti, nes paprašiau pagalbos su dviem vaikais.

Na, ir reziumuojant visą tą auklytės ir mano vyro pokalbį, buvo pasakyta tokia nefaina frazė iš mano vyro pusės: „Kaip jisai supranta, prasideda žaidimukai“.

Tai kuria prasme žaidimukai? Kad mano vaikas susirgo?

Mūsų vaikas susirgo...

Žaidimukai, kad aš jį pati susargdinau, kad neduočiau vaiko tėvui?

Žaidimukai, kad man čia pačiai faina sėdėti namuose ir neiti į lauką su vaikais?

Atrodo, kad aš tyčia susargdinau tą vaiką tam, kad neduoti.

Atrodo, kai taip tai visus visus story pamato, o kai dariau story, kad vaikas sunkiai kvėpuoja, tai jau jo nematė...

Vakar pasitariau su gydytoja, kad negerai vaiko tampyti sergančio, tegul jis pabūna čia, o vėliau jį pasiims, tai parašė, kad žaidimukai“, – apmaudo neslėpė V.Siegel-Suodaitė.

Žinoma moteris pasakojo, jog sūnui gydytoja paskyrė ambulatorinį gydymą namuose, tad to ji žada ir laikytis.

Instagramo istorijose V.Siegel-Suodaitė nepraleido progos pakomentuoti ir LNK televizijos eteryje pasirodžiusio ketvirtadienį transliuojamos laidos „Bučiuoju, Rūta“ anonso.

Nors ir iš pradžių ji atsisakė žiniasklaidai duoti interviu, tačiau dabar teigė norinti apginti savo poziciją ir papasakoti, kaip gi viskas vyko iš jos pusės.

„O ir apskritai kalbant apie visą šitą situaciją, apie tam tikrus mano vyro pasisakymus tarp eilučių, neva aš bloga mama, kad pampersų pakeisti nemoku, tai to nedarau, ano nedarau, čia vaikai numesti auklėms.

Tai žinokit, visų pirma, yra labai neskanu ir labai negražu, kai vyras bando pažeminti jo paties vaiko motiną, kurią jis pats ir pasirinko.

Juolab, kai jisai matė, kokia aš esu mama ir jam viskas tiko, patiko ir viskas buvo gerai.

Mes susitikinėjome, gyvenome, jis mane pažinojo prieš tai, kaip mamą , nes aš jau Nikolę turėjau. O dabar štai aš tapau jau labai bloga mama.

Nesuprantu, kam taip daryti, vardan ko.

Ilgą laiką vengiau televizijos, nėjau į laidas, nors kvietė nuo pirmos dienos. Bet aš kažkaip pagalvojau, kad neleisiu daugiau šikti ant galvos.

Galų gale, aš nieko nepadariau, kad sulaukčiau pažeminimų, varymų ant manęs.

Čia kalbu ne tik apie vyrą, bet ir apie visuomenę“, – atvirai kalbėjo ji.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder