"Virgin Australia" skrydžio palydovė leido pasižvalgyti po "slaptą" įgulos kambarį

Skrydžio palydovė dalijasi žvilgsniu į "slaptą" įgulos kambarį ir atskleidžia, ko iš tikrųjų ieško darbuotojai, tikrinantys jūsų įlaipinimo korteles lėktuve, - paskelbė dailymail.co.uk

"Virgin Australia" darbuotoja Sarah Goodwin iš Perto dalijasi "TikToks" informacija apie savo darbą.

Ji sakė, kad įgulos kambaryje yra keletas dalykų, kurie "tiesiog turi prasmę".

Tarp jų - automatas, išduodantis atsargines kojines skrydžio palydovams, poilsio zona, skirta snausti, ir neribotas arbatos bei kavos atsargas.

Sarah sakė, kad "Virgin Australia" įgulos kambaryje yra "dušai, kuriuose galima atsigaivinti, jei reikia", "didžiulis veidrodis, kuriame galima pasitikrinti savo išvaizda ir išvykimo lenta su keleivių numeriais, kad įgula turėtų naujausią informaciją apie tai, kas ir kada skrenda.

"Mano mėgstamiausia vieta yra snaudimo zona", - sakė Sarah savo "TikTok" vaizdo įraše.

Ji pridūrė, kad už atsargines kojines iš automato tenka susimokėti.

Skrydžio palydovė anksčiau atskleidė, ko iš tikrųjų ieško oro linijų darbuotojai, tikrindami keleivių įlaipinimo korteles prieš jiems užimant vietas.

Sarah sakė, kad užuot tikrinę bilietą, kad pamatytų, kur keleivis sėdi, darbuotojai iš tikrųjų tikrina, ar žmonės sėdi tinkamame reise.

"Kai žiūrime į jūsų įlaipinimo korteles, neieškome jūsų vietos numerio, - sakė Sarah dabar jau ištrintame "TikTok" įraše. 

Sarah prisipažino, kad praktiškumo sumetimais mėgsta plaukus susirišti į aukštą uodegą ir kiekvieną kartą naudoja "beveik visą skardinę plaukų lako, kad juos sutvarkytų".

Sarah susilaukė "TikTok" sekėjų, kurie dalijasi įspūdžiais apie jos, kaip skrydžio palydovės, spalvingą gyvenimą.

Naujausiuose vaizdo įrašuose pasakojama, su kokiais skrydžio palydovų tipais tenka susidurti, jos patirtis skrendant "raudonų akių" reisu ir tipiška jos gyvenimo diena.

Šiandien manęs laukia tik vienas skrydis į Brisbaną, o rytoj - atgal, - sakė Sarah viename naujausių "TikTok" įrašų.

"Prieš eidama į darbą mėgstu užsukti į savo mėgstamą užkandinę ir nusipirkti užkandžių. Įsigijau vaisių salotų, vaisių gėrimo ir negalėjau atsispirti Bolonijos spagečiams, jie buvo tokie skanūs, kai valgiau paskutinį kartą.

Ji prisipažino, kad mėgsta susirišti plaukus į aukštą uodegą, kad būtų praktiška, ir kiekvieną kartą naudoja "beveik visą skardinę plaukų lako, kad juos sutvarkytų". 

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder