Visuomenininkas Valdas Vižinis vienas pirmųjų šalies vyrų savo žmonai parašė prašymą seksui

Humoro jausmo nestokojantis visuomenininkas Valdas Vižinis savo asmeninėje feisbuko paskyroje "padėkojo" Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministrei Aušrinei Armonaitei už supratimą, kad "žmonėms reikia pokyčių".

Pokyčiai pasiekė ir V. Vižinio šeimą.

Išeidamas į darbą ir vadovaudamasis naujausiomis Laisvės frakcijos narės Morganos Danielės ir Ievos Pakarklytės instrukcijomis, žinomas visuomenininkas paliko savo žmonai tokio turinio raštelį:

"Prašymas.

Aš, Valdas Vižinis, tavo vyras prašau sutikimo seksui su tavimi šį vakarą.

Pažadu nemušti.

Vyras Valdas V."

Primename, kad Laisvės frakcijos narės Morgana Danielė ir Ieva Pakarklytė norėdamos pažaboti seksualinį smurtą iškėlė naują tikslą.

Jos siekia, kad porose prieš sueitį asmenys vienas kitam duotų aiškiai išreikštą laisvanorišką sutikimą meilės aktui – priešingu atveju tai jau bus nusikaltimas ir negavusiam sutikimo galės būti taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Tačiau koks tas sutikimas turėtų būti – žodžiu, raštu, galvos linktelėjimu ar kitokiu būdu, Morgana Danielė kol kas atsakyti negali.

Organizatorių nuotr.
 

O ir Seimo nariai, nors ir pritaria, kad lytiniams santykiams reikia abiejų partnerių sutikimo, bet nesupranta, kaip tas sutikimas turi būti duotas.

Kai kurie seimūnai įstatymą vadina absurdišku, kiti leipsta juokais....
 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder