Vladimiro Putino žmonos ir meilužės: kas apie jas žinoma

Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas kruopščiai slepia nuo visuomenės ir savo sveikatos būklę, ir asmeninį gyvenimą. Vis dėlto tam tikra informacija nuteka.
 

Kas yra žinoma apie V.Putino meilės reikalus? Per gyvenimą karo kurstytojui rūpėjo ne viena moteris.

Liudmila Škrebniova

Archyvų nuotr.

Ši Rusijos stiuardesė ištekėjo už V.Putino 1983 m. Kai 2000 m. V.Putinas tapo Rusijos prezidentu, ji oficialiai tapo pirmąja šalies „ledi“, nors tuo metu jie jau gyveno atskirai.

Jie susilaukė dviejų dukterų: tai Marija Putina (37 m.), naudojanti Voroncovos pavardę, kuri yra sveikatos apsaugos srities investicinės kompanijos „Nomenko“ bendraturtė, ir Katerina Tichonova (35 m.), buvusi šokėja, kuri vadovauja dirbtinio intelekto iniciatyvai Maskvos valstybiniame universitete.

Marija prabangiai gyveno Nyderlanduose su verslininku Jorritu Faassenu, kurio darbas buvo susijęs su Rusijos naftos ir dujų sektoriumi. 2014 m., kai virš Ukrainos buvo numuštas Malaizijos avialinijų lėktuvas, kuriuo skrido 298 žmonės, iš kurių 193 olandas, sutuoktiniai pasitraukė į Rusiją. 2022 m. pranešta, kad jie išsiskyrė.

Katerina 2013 m. ištekėjo už Kirilo Šamalovo, ir tada jis tapo pačiu jauniausiu Rusijos milijardieriumi, tapęs Rusijos naftos kompanijos „Sibur“ direktoriumi ir bendraturčiu. Jie išsiskyrė 2018 m.

Tuo tarpu V.Putinas su Liudmila nesiskyrė iki 2014 m. Po skyrybų ji vėl ištekėjo ir išvyko į Prancūzijos pietus. Jos naujasis vyras Arturas Očeretnyj už ją jaunesnis pora dešimčių metų.

Pasak šaltinių, jos vyras taip pat yra Vyriausiosios žvalgybos valdybos kariškis, kuriam pavesta ją sekti, nes ji dirba su „rusų kalbos ir kultūros propagavimo“ projektais vadinamajame Tarpasmeninės komunikacijos vystymo centre.

Svetlana Krivonogich

Archyvų nuotr.

2003 m. pasirodė informacija, kad V.Putinas turėjo romaną su šia namų tvarkytoja, kuri dirbo viename iš jo prabangių kompleksų. Su ja susilaukė vaiko.

Šiuo metu S.Krivonogich gyvena Monake, prabangiame bute, su 19 m. dukterimi Luiza Rozova, arba kitaip – Jelizaveta Krivonogich, kuri aktyviai reiškiasi socialiniuose tinkluose ir yra fenomenaliai panaši į V.Putiną.

Archyvų nuotr.
 

Trečioji V.Putino dukra, žinoma kaip L.Rozova, stulbina panašumu į jį. Instagram nuotr.

2020 m., kai L.Rozova buvo demaskuota kaip V.Putino trečioji dukra, jos populiarumas socialiniuose tinkluose dar labiau išaugo.

Rusijai įsiveržus į Ukrainą, jos „Instagram“ paskyra buvo užtvindyta ją ir jos tėvą gėdijančiais komentarais, o galiausiai ištrinta.

L.Rozova nuotraukose demonstravo prabangų gyvenimą. O jos motinai priklauso 95 mln. vertės verslo imperija, jachta. Taip pat ji yra vieno stambiausių Rusijos bankų „Rossija“ bendraturtė.

Alina Kabajeva

Archyvų nuotr.

Manoma, kad V.Putinas buvo vedęs šią buvusią gimnastę ir su ja susilaukė keturių vaikų – dvynių mergaičių (joms dabar 7 m.) ir dviejų berniukų, kurie gimė Šveicarijoje ir turi šios šalies pilietybę.

Pasak šaltinių, A.Kabajeva buvo musulmonė ir dėl V.Putino priėmė stačiatikybę.

Pasigirdus reikalavimams išsiųsti A.Kabajevą iš Šveicarijos, panašu, taip buvo padaryta, moteris nuo balandžio matoma Rusijoje.

Viktorija Lopyriova

Archyvų nuotr.

Manoma, kad tai dar viena V.Putino meilužė, su kuria romanas galėjo vykti 2006 m., kuomet V.Putinas dar buvo vedęs Liudmilą.

V.Lopyriova yra televizijos laidų vedėja ir 2003 m. Mis Rusija. Tapo oficialia 2018 m. pasaulio futbolo čempionato ambasadore ir konkurso Mis Rusija direktore.

Ištekėjusi už verslininko, buvusio Komijos respublikos politiko Igorio Bulatovo, su kuriuo turi sūnų ir gyvena Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder