Vos mirtimi nesibaigęs šuolis pakeitė akrobatinio parašiutizmo meistrės Lenos Sokolovskos gyvenimą

Akrobatinio parašiutizmo meistrė ir lietuviško kosmetikos verslo įkūrėja Lena Sokolovska gimė Latvijoje, tačiau rekordų padangėje siekia su Lietuvos moterų rinktine. O apie šuolį, kuris vos nesibaigė nelaime ir pakeitė jos gyvenimą, moteris jau šį sekmadienį papasakos ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams.

Lena jau nuo devynerių žinojo, kad ateityje šoks parašiutu, o pirmą kartą savo svajonę įgyvendino būdama vos 14 metų. Iki šiol ji parašiutu šoko beveik tūkstantį kartų – 965.

Savo tūkstantąjį šuolį moteris svarsto įvykdyti kartu su tėvu, taip pat parašiutizmo entuziastu, kuriam iki šio apvalaus skaičiaus teliko du šuoliai. Tiesa, Lena laidoje neslėps, kad jos motina iki šiol nerimauja ir net kaltina tėvą, kad jis įtraukė dukrą į šį sportą.

Baisiausi šuoliai

Lena laidos žiūrovams papasakos ir apie Lietuvos rekordą – šuolį, kurio metu jai buvo itin baisu. „Šuoliai iš oro baliono yra patys baisiausi, nes iš jo iššoki kaip iš balkono – stovi, ir pradedi kristi. O dar tame oro balione yra tiek virvių...“ – pasakos Lena apie vieną šiurpiausių savo prisiminimų.

Tačiau dar baisesnis šuolis buvo kitas. Anot moters, jis vos nesibaigė nelaime. Lena prisimins, kad po jo turėjo ypatingai atsidėkoti savo bendražygiams. 

„Tada supratau, kad viskas – reikia gyvenime kažką keisti, nes gyvenimas gali baigtis bet kurį momentą“, – pasakos Lena, iki šio lemiamo šuolio dirbusi finansų analitike investiciniame fonde.

Nauji keliai

Moteris neslėps – šis darbas neteikė jai didelio malonumo, o lemiamas šuolis pakreipė viską kita linkme. Lena atrado save naujoje veikloje, pavertė savo pomėgį darbu ir ėmė suktis kosmetikos versle.

Su drauge ėmusi gaminti kosmetiką iš natūralių produktų „Uoga uoga“, ji ne tik įprasmino save, bet ir tapo vieno žymiausių lietuviškos kosmetikos vardo kūrėjų.

Apie šią savo veiklą Lena papasakos ir laidos žiūrovams – pastarieji jau šį sekmadienį pamatys, kaip kuriama natūrali kosmetika. Savo darbe Lena mato didelę prasmę ir tuo džiaugiasi, o galimybe prisiliesti prie tokių produktų kūrimo, pasinaudos ir laidos vedėja Kristina Rimienė.

Norintys sužinoti, į kokias disciplinas skirstomas parašiutizmas, išvysti kvapą gniaužiančių šuolių akimirkas, išgirsti, kas sieja parašiutizmą ir lūpų dažus bei kaip laidos vedėjai sekėsi kurti kosmetiką, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio laidos.

Nuotakos puokštė iš žiedlapių

Laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė, rubrikoje „Floristinis desertas“ sukurs ypatingą puokštę nuotakai – glameliją. Šios kompozicijos, sudarytos iš rožių žiedlapių, paslaptis, floristikos dizainerė atskleis ir rubrikos žiūrovams. Tokia puokštė puikiai pabrėš nuotakos individualumą ir nustebins savo originalumu.

Kompozicijos centre puikuosis smulkūs rožių žiedai, kuriuos sups stambesnių rožių žiedlapiai. Glamelijas galima kurti iš įvairių gėlių, pavyzdžiui, lelijų, gvazdikų žiedlapių, tačiau svarbiausia – kantrybė, žinios ir kruopštumas.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder