Vyras priekaištauja draugui, kodėl jo žmona irgi negali vilkėti maudymosi kostiumėlio

Šią istoriją galime pavadinti taip: vyras dėl savo žmonos seksualių nuotraukų prarado geriausią savo draugą.

 

Ką daryti, jeigu jūsų mergina arba žmona internete nuolat dalinasi savo pernelyg atviromis nuotraukomis. Ir jeigu jos labai provokuojančios ir seksualios? Juk kartais dėl to galima prarasti ir patį geriausią draugą.

Viena mergina darė tai, ką ir daugelis kitų jaunų moterų - "Instagram" tinkle skelbė daug nuotraukų su suknelėmis, o dabar, kai atėjo vasara, - su maudymosi kostiumėliais.

Tačiau jos vyras (tegul bus Tomas) išgirdo priekaištų iš savo draugo, kad matydamas tokias intymias jos nuotraukas, jis nežino kaip tinkamai į tai reaguoti.

Tiesa, Tomas neneigė, kad nuotraukose jo žmona gal ir pernelyg atvirai demonstravo savo užpakaliuką, tačiau jis sako, kad ji dėvėjo įprastą bikinį, o ne stringus, todėl jo draugo priekaištai buvo šiek tiek perdėti.

Tomas apie tai papasakojo savo žmonai, kuri pavadino jo draugą "keistuoliu", ir jie abu gūžtelėjo pečiais, tačiau kitą kartą, kai jie visi kartu leido laiką ir ji vilkėjo bikinį, jo draugas vėl apie tai užsiminė.

"Man, tiesą sakant, jau buvo gana jo nuolatinių pastabų apie mano žmoną ir to, kaip jis nuolat ją lygino su savo konservatyviau apsirengusia žmona, todėl pasakiau: "Taviškė taip rengiasi tik todėl, kad negali vilkėti maudymosi kostiumėlio. Nustok fiksuoti mano žmoną, brolau, tai greitai atsibosta", - rašo jis.

Dabar Tomas jaučiasi blogai, nes įžeidė draugo žmoną, nes "jo žmona to nenusipelnė", net jei ji nežino, kad jis tai pasakė.

Visi sutiko, kad jis turėtų jaustis blogai ir kad jis ir jo draugas abu liko kvailio vietoje.

Ir kad visi čia nusišneka - jo bičiulis dėl savo seksistinių pažiūrų ir keistų komentarų, o jis dėl to, kad įžeidė draugo žmoną vien tam, kad jį pažemintų.

"Ech, na, visi kartais "pjauname grybą".

Turėjai ginti savo žmoną, o ne įžeidinėti jo", - rašė vienas komentatorius.

Mieli skaitytojai, laukiame ir jūsų atsiųstų istorijų. Rašykite, dalinkitės, bendraukite - [email protected].

Archyvų nuotr.

 

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder