Vytautas Landsbergis šmaikščiai pakomentavo anūko aprangą: per greit augi

(5)

Šią savaitę daug dėmesio socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje sulaukusi Lietuvos užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio apranga patraukė ir jo senelio Vytauto Landsbergio dėmesį.

Pirmadienį su Ukrainos prezidentu susitikęs Lietuvos užsienio reikalų ministras G. Landsbergis sulaukė dėmesio, tačiau, labai tikėtina, ne visai tokio, apie kokį svajojo: neoficialiai apsirengęs politikas sulaukė pašaipų ir kritikos dėl „išaugto sportinio kostiumo“, kuriuo vilkėjo susitikimo metu.

Šmaikščiai į situaciją sureagavo ir Gabrieliaus senelis, sukūręs dvieilį eilėraštį.

„Gabrieliau, per greit augi.

Keisk megztinius ir fufaikes“, – feisbuke rašė V. Landsbergis.

Kasdieniškas ir neoficialus V. Zelenskio įvaizdis yra toks sėkmingas, kad dauguma vakariečių politikų, ypač bendraudami su Ukrainos prezidentu, bando jį atkartoti.

Prieš keletą mėnesių dėmesio (kartu ir pašaipų) sulaukė Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas, susitikimo su V. Zelenskiu metu kostiumą iškeitęs į džemperį, smart casual aprangos stilių yra rinkęsis Gitanas Nausėda.

„Arčiau žemės“ pirmadienį nusprendė pasirodyti ir Lietuvos užsienio reikalų ministras, vietoje kostiumo renginio, kuriame dalyvavo ir kitų valstybių ministrai, metu vietoje oficialaus kostiumo vilkėjęs laisvalaikio bliuzoną.

Tačiau pastarasis sprendimas G. Landsbergiui greičiausiai prisimins kaip ne itin nusisekęs: dar pirmadienio vakarą politikas sulaukė pašaipų dėl bliuzono, kuris išties gali pasirodyti kiek mažokas.

„Kai irgi nori atrodyti kaip kiečiausias rajono bachūras, bet turi tik išaugtą treningą iš tų laikų, kai po fizinio iš karto varydavai prie sportrūmio“, – taip G. Landsbergio aprangą feisbuke pakomentavo žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder