Vytenis Partikas: atrodė, kad prabėgo visas gyvenimas prieš akis

Naujienų portalui tv3.lt V. Partikas atvirai prabilo apie šuolį parašiutu bei baimę.

Pasak vyro, praėjusiais metais jis Tėvo dienos proga gavo dovaną – šuolį parašiutu. „Šią dovaną gavau Tėvo dienos proga. Pasiryžau tik po metų, nes tai yra ekstremali pramoga, kuriai reikia nusiteikimo, psichologinio pasiruošimo.

Šuolis buvo iš trijų kilometrų aukščio. Neneigsiu ir to, kad baimės buvo nemažai. Jaudulys buvo didžiulis. Galvojau, kad prireiks ir širdies lašų.

Labai jaudinausi. Bet ten dirba tikri profesionalai. Jie išmokė ne tik šokti, bet paruošė ir psichologiškai. Nuramino“, – kalbėjo jis.

Vyteniui tai buvo pirmas kartas, kuomet šoko parašiutu: „Tai mano pirmas kartas, adrenalino pasikroviau visiems metams į priekį.“

Tęsdamas pasakojimą apie šuolį, pašnekovas atviravai prabilo ir apie užplūdusias emocijas. „Kai tik iššokome ir kritome laisvu kritimu apie 30 sekundžių, atrodė, kad prabėgo visas gyvenimas prieš akis.

Oro pliūpsnis buvo be galo didelis. Atrodė, kad nuo per didelio oro kiekio net dusino. Kaip išsiskleidė parašiutas, tuomet tik atsigavau ir galėjau atsipalaiduoti bei mėgautis gražiu gamtovaizdžiu padangėje. 

Nusileidus žemyn, atrodė, kad rankos ir kojos virpėjo. Tada pajutau didelį nuovargį ir mieguistumą“, – prisiminimais dalijosi plaukų stilistas.

Paklaustas, ar dažnai ryžtasi ekstremalioms pramogoms, Vytenis teigė, kad nėra didelis jų entuziastas: „Jeigu tik pavyksta išvengti ekstremalių pramogų, tuomet stengiuosi jų ir išvengti, nesu didelis jų mylėtojas ir gerbėjas.“

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie V. Partiko gimimo dieną.

Staigmena, kuri pravirkdė

Vytenis su žmona bei artimais draugais atostogas leido saulėtoje Turkijoje, todėl būtent čia ir paminėjo gimimo dieną. „Atvykome su draugais atostogų į Turkija, Kemerą.

Nieko nežinojau ir nieko neplanavau. Tiesiog galvojau paatostogausime ir paminėsime ramiai gimimo dieną. Bet mano žmona su draugais sugalvojo padaryti staigmeną ir išnuomojo prabrangimą jachtą, kuri buvo apipuošta balionais.

Ten mus pasitiko su patiekalais ir gėrimais. Likau labai nustebintas šia staigmena. Su draugais man smagu bet kuriame pasaulio pakrašty“, – prisiminimais dalijosi jis.

Tęsdamas pasakojimą apie staigmeną, vyras neslėpė, jog ji jį itin sugraudino: „Justina iš visų pastangų stengėsi, kad mano gimtadienis būtų nepakartojamas.

Surengė neapsakomai linksmą ir įspūdingą išvyką po vieną mėgstamiausių mano šalių – Turkiją. Apsipyliau laimės ašaromis, kai atnešė gimtadienio tortą.

Pradžioje buvo sunku suvokti, kas vyksta. O kai suvokiau, tuomet teko ir apsiverkti. Džiaugiuosi, kad turiu tokių nuostabių draugų, o labiausiai džiaugiuosi dėl savo žmonos, kuri yra nepakartojama ir visada išlieka originali.“

Prabėgę metai ir ateities planai

V. Partikas teigė, jog stengiasi gyventi šia diena, todėl ir bėgančių metų neskaičiuoja. „Niekada metų neskaičiuoju...

Gyvenu tik šia diena. Nes nežinai, kas laukia tavęs rytoj. Praeję metai buvo visko pilni: sunkumų ir gražių akimirkų. Bet su kiekvienais metais ateina branda.

Ateities planų yra daug. Dabar tai norisi palikti paslaptyje. Praėjusių metų didžiausias džiaugsmas yra dukros gimimas. Ji visas mano gyvenimo džiaugsmas“, – šyptelėjo pašnekovas

Vytenis Partikas paminėjo gimimo dieną (nuotr. asm. archyvo)

Paklaustas, kaip įveikia sunkumais, Vytenis atskleidė, jog tai padaryti padeda žmona: „Visus sunkumus galima išspręsti, jeigu yra noro.

Visus sunkumus sprendžiame kartu su žmona ir kol kas viskas vyksta sklandžiai. O gimtadienio dienos proga sau palinkėčiau laimės. Jei žmogus laimingas, tuomet jam nieko netrūksta.“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder