Zelenskio gyvenimas vertas bestselerio: komikas tapo didvyriu, žmona nenorėjo būti pirmąja ponia, o informaciją apie vaikus kruopščiai slepia

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis – ne tik drąsus šalies lyderis. Vyras su žmona Olena augina du vaikus ir yra tikras šeimos žmogus. Kas daugiau žinoma apie prezidento Zelenskio šeimą?

Meilė nuo studijų laikų

Volodymyro ir Olenos meilės istorija prasidėjo dar studijų laikais – pora susipažino Kryvyi Rih miesto universitete. Olena studijavo architektūrą ir režisūrą (vėliau tapo architekte), tuo tarpu V. Zelenskis krimto teisės mokslus. 

Pora susitikinėjo aštuonerius metus ir 2003-aisiais susituokė. Olena Zelenska prisidėjo ir prie vyro vaidmens seriale „Liaudies tarnas“ – moteris padėjo parašyti serialo scenarijų.  

Politikoje suktis visai nenorėjo

Vyrui laimėjus Ukrainos prezidento rinkimus, Olena Zelenska nė kiek neslėpė, jog į politikos pasaulį eiti niekada nenorėjo ir nemėgsta dėmesio. Interviu Ukrainos „Vogue“ moteris atskleidė, jog yra „agresyviai prieš“ savo vyro tapimą prezidentu. 

„Visiškai neturiu sau laiko. Turiu du vaikus, labai retai būnu viena. Galima sakyti, kad laiko pabūti tik su savimi turiu tik tada, kai vairuoju automobilį. 

Dabar su manimi visada yra apsaugos darbuotojai, aš netekau ir šio laiko sau. Dabar viena esu tik tada, kai esu tualete“, – kalbėjo O. Zelenska. Tačiau bėgant laikui moteris apsiprato su savo nauju vaidmeniu ir ėmėsi dirbti ties jai rūpimomis sritimis. 

Prezidento vaikai

Nors Zelenskiai visą informaciją apie savo vaikus kruopščiai slepia, poros vyresnėlė, septyniolikametė Aleksandra jau yra ir išbandžiusi aktorystę.

Būdama dešimties mergaitė vaidino V. Zelenskio dukrą filme „8 naujos datos“, o dvylikos sudalyvavo realybės šou, kuriame jos tėtis teisėjavo. 

V. Zelenskis neseniai interviu metu prisipažino, jog jo dukra prašė nekandidatuoti į prezidentus antrą kartą. 

2013-aisiais Olena ir Volodymyras Zelenskiai susilaukė sūnaus Kirilo. Apie berniuką žinoma išties nedaug – prezidentas labai saugo sūnaus privatumą. 

Vaidmuo seriale numatė ateitį?

V. Zelenskis, prieš laimėdamas Ukrainos prezidento rinkimus 2019-aisiais, vaidino tik viename politiniame vaidmenyje – televizijos seriale „Žmonių tarnas“ jis įkūnijo istorijos mokytoją, netyčia išrinktą į prezidento postą.

Scena, kurioje V. Zelenskio personažas sako audringą antikorupcinę kalbą, tapo interneto sensacija. 

Prezidentas Zelenskis pasirodė ir ukrainietiškoje „Dancing with the Stars“ projekto versijoje 2006-aisiais, kurį laimėjo.

Sulaukė komplimentų lavinos

Nepaisant to, kad prezidentas V. Zelenskis turi žmoną ir vaikų, internautai greitai jį praminė naujuoju sekso simboliu ir negailėjo jam komplimentų dėl išvaizdos.

Viena moteris savo socialiniuose tinkluose rašė: „Ar aš vienintelė „lydausi“ dėl prezidento Zelenskio? Jo bebaimiškumas – toks karštas!“

„Atleiskite, jei tai – nepadoru, bet aš iki šiol nepastebėjau, kad Zelenskis toks seksualus. Priešinantis Rusijos agresijai, jo akys tiesiog dega“, – rašė kita. Viena socialinių tinklų naudotoja netgi išdrįso pasvajoti apie pabudimą prezidento lovoje.  

V. Zelenskis komedija susidomėjo ir ėmė ja užsiimti būdamas vos septyniolikos. Tuo metu jis gastroliavo po visą Sovietų sąjungą su savo programa. Vėliau jis ėmėsi vaidmenų kine ir televizijoje. 

2014 metais V. Zelenskis susidomėjo politika, kai Ukrainos kultūros ministerija ėmė kalbėti apie draudimą rusų menininkams atvykti į šalį. 

2015-aisiais jis suvaidino jau legendiniu tapusį vaidmenį seriale „Žmonių tarnas“, o 2019-aisiais iš tiesų ėmė valdyti šalį, laimėjęs prezidento rinkimus, po kampanijos, kurią pradėjo norėdamas pajuokauti. 

tv3.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder