Žilvinas Grigaitis: daugiausiai atostogoms esu išleidęs 24 tūkst. eurų

(3)

„Jaučiuosi kaip Havajuose, o ne Palangoje“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs verslininkas Žilvinas Grigaitis, neseniai atšventęs 53-ąjį gimtadienį.

Žilvinas, rodos, vienas nedaugelio lietuvių, visada besimėgaujantis gyvenimu. Įsitaisęs Palangos Basanavičiaus gatvės vasaros terasoje, garsėjančioje įspūdingais vakarėliais, Žilvinas jaučiasi kaip namuose.

Palangoje savitu stiliumi išsiskiriantį Žilviną vasaromis galima pamatyti labai dažnai. Čia vyras turi antruosius savo namus.

Jaukų butą Palangoje, prie pušyno, atokiau nuo šurmulingo centro Žilvinas įsigijo prieš 20 metų. Klaipėdoje gyveno jo močiutė, todėl visa vaikystė prabėgo uostamiestyje ir Nidoje.

O nuosavus namus pajūryje, pasak verslininko, norėjosi turėti mieste, kuriame nėra pažįstama kiekviena gatvė.

Žilvino namai Palangoje – tarsi maža kopija esančių Vilniuje. Miniatiūrinė virtuvė sujungta su svetaine, vienas iš dviejų aukštų įrengtas ant antresolių, o gausybės stilingų ir puošnių daiktų pakaktų dar vienam gyvenimui.

Paklaustas apie atostogas ir poilsį Lietuvoje, Žilvinas sako nesuprantantis lietuvių, besipiktinančių permainingais orais, kainomis ir tvarka lietuviškame pajūryje.

„Kaip tik ateina vasara, taip visi važiuoja ant to lietuviško pajūrio, ant tos Palangos, ir visi pradeda sakyti: na, ką tu ten radai, sakau, klausykit, aš galiu būti ir Mikone, ir Ibizoje, bet kodėl man ten vasarą reikia važiuoti, jeigu galiu būti Palangoje? Manęs klausia: ir ką tu ten radai?

Visada atsakau: jūs tada nežinote, kas yra Palanga, o ji turi labai daug veidų. Šiame mieste yra nuostabių vietų, kuriose nėra nei žmonių grūsties, nei veidų, kurių tu nenori matyti...“, – pasakojo Ž. Grigaitis. Vietas, kurias verta aplankyti Palangoje, pasak Žilvino, reikia tiesiog žinoti, o kad jas atrastum, teks atlikti namų darbus.

Paklaustas, kas jam svarbiausia atostogų metu, Žilvinas pasakojo atostogų metu pinigų labiausiai negailintis emocijai, kurią gali pažadinti geras viešbutis su įdomia istorija, maistas, ir naujos patirtys.

„24 tūkstančius eurų“, – tiek Žilvinas prisipažino atostogoms išleidęs daugiausiai. Pirmoji naujo LNK televizijos sezono laida „Nuo... Iki...“ vyko pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder