Žinomi svečiai - Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvėse

Liepos 23-ioji socialinių tinklų žvaigždei Viktorijai Siegel ir jos mylimajam, verslininkui Laurynui Suodaičiui tapo viena svarbiausių datų. Sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje jie vienas kitam ištarė meilės kupiną TAIP.

 

Archyvų nuotr.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą.

Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano

Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Laurynas mylimajai pasipiršo per įsimintiniausiu tapusį Viktorijos gimtadienį praėjusių metų lapkritį. Nieko nelaukę, jiedu pradėjo planuoti gyvenimo šventę.

Galiausiai, jųdviejų svajonė išsipildė – vedybos pažymėjo vieno etapo pabaigą ir ramaus, šeimyniško, meile ir pagarba paremto gyvenimo pradžią.

V. Siegel ir L. Suodaičiui ypatingą penktadienį šypsosi ne tik dangus, padovanojęs puikų orą, bet ir svarbiausi jųdviejų gyvenimo žmonės – šeima ir Viktorijos dukra bei Lauryno krikštaduktė Nicole.

Į vestuvių šventę buvo pakviesta daugybė žinomų svečių, tarp kurių – visiems žinomi vardai.

Su nauja gyvenimo pradžia juos sveikino marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis, verslininkė Dovilė Urbanaitė su mylimuoju vokiečiu Kajumi Schukowski, verslininkė Eglė Gliaudelytė, vienas turtingiausių verslininkų Rimandas Stonys su žmona Rasa ir kiti.

Archyvų nuotr.

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder