Sėkmė

Kuriems iš Zodiako ženklų pasiseks gegužės 11-12 d. savaitgalį

(1)

Šis savaitgalis, gegužės 11 ir 12 d., nėra pats tinkamiausias metas poilsiui, to priežastys gali būti įvairios, tačiau esmė ta pati: ramiai praleisti laiką ir nieko neveikti nepavyks, todėl nesistenkite. 

Gegužės 11 d., šeštadienį, visi jausimės nepatenkinti savimi, būsime blogos nuotaikos ir apatijos, kurią gali „išgydyti“ tik darbas - jei ne profesinis, kas šeštadienį suprantama, tai bent jau ūkinis, kuris nėra idealus, bet tinkamas poilsio dienai.

Svarbiausia - nelikite vieni su savo mintimis - šią dieną jos gali privesti prie depresijos.

Sekmadienį, gegužės 12 d., gaila praleisti nieko neveikiant - tai radikalių permainų metas, kurios pirmiausia susijusios su profesiniais klausimais, kuriems reikia skirti dieną.

Jei neturite pakankamai energijos pradėti naują projektą, turėtumėte bent jau gerai jį apmąstyti, o rytoj - pirmadienį - galėsite pradėti įgyvendinti savo planus. 

Liūtas 

Liūtai gali tikėtis sėkmės visose gyvenimo srityse - pradedant buitiniais ir namų reikalais ir pumpuojant profesinių klausimų sprendimą.

Svarbiausia tikėti savimi ir savo jėgomis: paprastai šio ženklo atstovai neturi problemų dėl savigarbos, tačiau šiandien jie gali abejoti, ar sugebės susidoroti su jiems iškelta užduotimi - reikia rasti būdą, kaip save palaikyti. 

Mergelė 

Mergelės nustebs pastebėjusios, kad problemos, kurios pastaruoju metu neigiamai veikė jų gyvenimą ir dvasios ramybę, išnyksta viena po kitos, tarsi savaime - be jokių jų pastangų.

Visa „kaltė“ - žvaigždžių išsidėstymas, kurios šio ženklo atstovams retai būna labai malonios, todėl nereikėtų stebėtis tokiomis likimo dovanomis. 

Šaulys 

Šauliai - ypač tie, kurie nepatenkinti situacija savo gyvenime - gaus retą progą ją „nuzulinti“, pradėdami nuo nulio.

Žvaigždės, kurios bus palankios šio ženklo atstovams, prašo jų tik vieno: nedaryti tų pačių klaidų kaip anksčiau - svarbu prisiminti, kad šį kartą dėl jų problemų kaltas ne „piktadarys likimas“, o jie patys - dėl jiems būdingo skubėjimo ir neapdairumo. 

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder