Zodiako ženklai, kurie gali gyventi be ilgalaikių santykių

Dažnai sakoma, kad kiekvienas žmogus nori mylėti ir būti mylimas, sukurti laimingą šeimą. Deja, tai pasakyti galima ne apie kiekvieną. Mat pasitaiko tokių individų, kuriems nereikia rimtų santykių. Jie visai nenori turėti nuolatinio partnerio. Ir tokie individai gimsta tik po kai kuriais Zodiako ženklais.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys pasižymi jausmingumu ir imlumu įspūdžiams. Jis su malonumu gali užmegzti romaną, jaustis laimingiausiu žmogumi pasaulyje. Bet po kurio laiko jam pasidarys nuobodu. Dėl to bus kaltas jo smalsumas ir naujų žinių troškimas. Tai pastūmės jį į neištikimybę, kuri ir nulems santykių su nuolatiniu partneriu baigtį.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Sėdėti namuose ir gyventi įprastą gyvenimą, kupiną rutinos ir buitinių rūpesčių, šio Zodiako ženklo atstovai tikrai nenori. Dvyniai trokšta visada būti dėmesio centre, klausytis komplimentų, gaudyti aplinkinių susižavėjimo žvilgsnius.

Jiems labai patinka bendrauti su priešingos lyties atstovais. Kuo daugiau turi gerbėjų, tuo geriau jaučiasi Dvyniai. Jie nenori būti suvaržyti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šios asmenybės visą laiką dvejos. Jos svyruos situacijose, kurios bus susijusios su santykiais. Svarstyklėms sunku priimti sprendimą dėl santuokos sudarymo, dėl bendro gyvenimo po vienu stogu. Jos tai aiškina savo įtarumu. O iš tikrųjų šio Zodiako ženklo atstovams nereikia ilgalaikio ir rimto ryšio.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo atstovui reikia, kad jo gyvenimas būtų kupinas nuotykių, pramogų. Jis nenori užsiimti buitiniais darbais, prisiimti papildomų įsipareigojimų. Jis gali sutikti sudaryti santuoką su partneriu, kuris visiškai pritars jo pažiūroms ir palaikys visus ketinimus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo atstovai nenori niekam atsiverti. Skorpionas dažnai keičia savo nuomonę, neaiškina savo nepastovumo priežasčių kitiems. Kiti žmonės nesistengia ieškoti rakto į jo širdį, nes žino, kad tai pareikalaus per daug pastangų. Skorpionas dėl to neliūdės. Jis mėgausis savo vienatve ir laisve.

Minėtų Zodiako ženklų atstovams patinka jų gyvenimas. Jiems jauku vienumoje su savimi ir patinka santykiai be įsipareigojimų. Neverta jų dėl to smerkti.

Sidebar placeholder