Zodiako ženklai - mažiausiai linkę įsimylėti: nuo atvirų širdžių iki tikrų skeptikų

Skaitykite ir sužinokite, kurie Zodiako ženklai yra mažiausiai linkę įsimylėti - nuo beveik atvirų širdžių iki tikrų skeptikų.

Žuvys

Kadangi Žuvys yra jautriausi ir intuityviausi iš visų Zodiako ženklų, jas "gali lengvai užvaldyti emocijos", - sako garsenybių astrologė Lauren Ash.

Tačiau kintantys vandens ženklai vis tiek gali būti išskirtiniai ilgalaikių santykių partneriai.

"Vienas dalykas yra priversti Žuvis jus įsimylėti, o išlaikyti jų dėmesį ir meilę ilgainiui prireikia rimto įsipareigojimo."

Tačiau svarbu pažymėti, kad jei Žuvims per daug kartų buvo sudaužyta širdis, jie mažiau nei kiti linkę vėl pasitikėti, kai kartą jau buvo nudegę.

Jautis

Veneros valdomas Jautis yra vienas romantiškiausių ir jausmingiausių Zodiako ženklų.

Tačiau būdamas fiksuotas žemės ženklas, nesitikėkite, kad Jautis žengs pirmą žingsnį meilės srityje. Pasak Ash, Jautis "dažnai renkasi ilgas pažintis su savo meilės objektu".

Tai reiškia, kad "kai Jaučiai ką nors nusprendžia, to pakeisti beveik neįmanoma". "Kai jie užmezga santykius, yra neįtikėtinai ištikimi ir emociškai tvirti", - priduria Ash.

"Visa gudrybė - priversti juos atsiverti tiek, kad parodytų jums savo slaptąją romantiškąją pusę."

Šauliai

Jei sugebėsite juos priversti įsipareigoti, Šaulių ženklo atstovai myli garsiai ir stipriai.

Šis ženklas yra žinomas kaip drąsus ir ugningas, todėl "labiau tikėtina, kad vienu metu turės kelis meilės romanus, o ne vieną antrąją pusę".

"Tai nereiškia, kad Šauliai negali įsimylėti, tačiau jiems sunku sutelkti visą savo jausmingą, romantišką ir aistringą energiją tik į vieną žmogų", - sako Ash.

Astrologijos konsultantė Sofija Adler pritaria šiai minčiai, sakydama, kad "vos tik reikalai ima strigti, jie jau eina prie kito".

Raktas, kaip išlaikyti Šaulio meilę? "Būkite lankstūs, spontaniški ir visada turėkite atnaujintą pasą", - priduria ji.

Skorpionas

Kalbant apie romantiką, Skorpionai yra vienas seksualiausių ir labiausiai pasitikinčių savimi ženklų. Juk jie magnetiški, aistringi ir ištikimi.

"Būdami fiksuotas vandens ženklas, Skorpionai žino, ką pasakyti, kad paglostytų ir padarytų įspūdį savo porai, - sako Ash.

Tačiau jie gali turėti "savininkiškumo ir pavydo bruožų, jei jaučiasi neįvertinti".

Tiesą sakant, Skorpionams prireikia daug metų, kad visiškai jaustųsi pakankamai patogiai rodydami savo tamsiąją pusę romantiškam partneriui. Vertimas? "Jų meilę turėsite užsitarnauti", - sako Ash.

Dvyniai

Žinomi dėl savo dvilypumo ir žavesio, Dvyniai yra socialiniai drugeliai. Juos dažnai galima sutikti žongliruojančius keliomis draugų grupėmis, šalutiniais darbais, pomėgiais ir galbūt net meilužiais.

"Tiesą sakant, Adleris sako, kad "jaudulį" jie randa daugybėje pakeliui sutiktų partnerių. Yra ir kitų iššūkių. "Susitikinėti su Dvyniais gali būti sudėtinga dėl jų nuolatinio intelektinės ir žodinės stimuliacijos poreikio, - sako Ash.

"Dvyniai turi būti užtikrinti, kad bet kokie santykiai, kuriems jie įsipareigoja ilgam laikui, po kelerių metų netaps nuobodūs."

Žinotina, kad tai nėra tas Zodiako ženklas, kuriam patiks likti namuose ir žiūrėti filmą.

Mergelė

Mergelės garsėja išrankumu ir dideliais lūkesčiais meilėje, o tai reiškia, kad jos itin kritiškai vertina savo partnerystę. Jos taip pat gali būti didžiausios savo pačių priešės.

"Mergelės stabdo save nuo meilės, nes yra labai susikoncentravusios į tai, kas neveikia, o ne į tai, kas veikia, - sako Adleris.

Ir nors jos gali būti "ne pačios garsiausiai išreiškiančios savo meilę kitiems, jos visada parodo savo meilę kitiems tarnystės veiksmais ar kokybiškai praleistu laiku".

Kai Mergelė padaro šuolį ir sako "Aš tave myliu", būkite tikri, kad jie tai galvoja rimtai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder