Zodiako ženklas, su kuriuo turėtumėte būti geriausi draugai pagal suderinamumą

(2)

Rasti geriausią draugą, su kuriuo sutariate, gali būti sudėtinga, ypač vyresniame amžiuje. Su kai kuriais žmonėmis iš karto susibičiuliauji, o nuo kitų norisi bėgti į kalnus.

Taigi, jei žvaigždės gali padėti surasti tikrąją meilę, kodėl nepasinaudojus astrologija renkantis kitą platonišką draugą? Apie tai, kurie Zodiako ženklai yra geriausi draugai ir kodėl, kalbamės su profesionalia astrologe ir knygų autore Lisa Stardust.

Jei tikitės prasmingai išplėsti savo socialinį ratą, skaitykite toliau, kad sužinotumėte, su kuo esate labiausiai suderinami (ir ko jums vertėtų vengti).

Avinas ir Svarstyklės

Avinas yra veržlus, jam puikiai sekasi dinamiška, linksma ir aistringa partnerystė. Valdomas Marso, veiksmo, energijos ir aistros planetos, į kiekvieną gyvenimo aspektą žvelgiate užtikrintai ir tiesmukai, todėl kiti negali į tai nekreipti dėmesio.

Jei jūsų Saulė yra Avino ženkle, puikiai sutarsite su žmogumi, kurio Saulė yra Svarstyklėse. Šioje draugystėje priešingybės traukia, ir jūs abu puikiai sutariate, kai susisiekiate.

"Avinas parodo Svarstyklėms, kaip būti labiau nepriklausomiems ir savarankiškiems, - aiškina Stardust, - o Svarstyklės įneša labai reikalingos pusiausvyros į jūsų greitą gyvenimo būdą, siūlydamos pagalbą ir patarimus, kurie jus atvėsina."

Jautis ir Mergelė

Venera, meilės, grožio ir pinigų planeta, valdo šį ženklą, be to, jis yra fiksuotas žemės ženklas, todėl draugus Jaučiai renkasi labai išrankiai.

Rūpestingai saugote savo laiką ir energiją, todėl pirmenybę teikiate draugystėms, kuriose galite būti vienas kitam artimiausiu patikėtiniu ir palaikytoju.

Jei gimėte po Jaučio ženklu, geriausiai sutarsite su Mergelėmis. Ši stabili draugystė abiem ženklams suteikia lengvabūdiškumo.

"Jautis ir Mergelė užmezga ryšį mėgaudamiesi žemiškais malonumais ir žavingais vakarais kartu", - sako Stardust. "Mergelė išvykų metu veikia kaip Jaučio pagalbininkė, netgi priima protingus patarimus iš savo bičiulio jaučio."

Dvyniai ir Svarstyklės

Būdami socialinis Zodiako drugelis, Dvyniai sunkiai randa žmogų, su kuriuo nesusidraugautų. Tačiau tobulas jų bičiulis yra žmogus, kuriam patinka ir gilūs intelektualūs pokalbiai, ir naktiniai šokiai iki ankstyvo ryto.

Svarstyklės atitinka abu šiuos kriterijus, pasižymi tokia pat ekstravertiška energija ir socialiniu išprusimu kaip ir jūs.

"Šie du ženklai moka kartu ieškoti malonumų. Svarstyklės Dvynių intelektualumą papildo kūrybiškumu, atverdamos savo mėgstamiausius Dvynių draugus naujiems įdomiems menininkams ir vizionieriams", - aiškina Stardust.

Savo ruožtu Dvyniai moko savo mielus Svarstyklių draugus aukštesnio mąstymo užsiėmimų. Šioje draugystėje abu ženklai įgyja žinių, todėl tai yra tikras protų susitikimas.

Vėžys ir Žuvys

Kai kalbama apie asmeninio ryšio užmezgimą, Vėžys tai daro ilgam. Mielas ir sentimentalus, esi vienas labiausiai palaikančių ir globojančių Zodiako ženklų, todėl lengva būti tavo draugu.

Tačiau svarbu, kad apsuptum save tokiais pat empatiškais žmonėmis, nes taip užsitikrinsi, kad sunkiais laikais kas nors tave palaikys. Žavios ir idealistiškos Žuvys yra puiki pora jums.

"Šie jūros vaikai yra ir svajingos, ir jautrios būtybės, todėl jie yra natūralūs geriausi draugai", - dalijasi Stardust.

"Jie iš prigimties supranta vienas kitą, todėl laikui bėgant išlieka artimi." Ši draugystė - tai dangaus pora, nes abu intuityviai suprantate, ko kitam reikia, kad jaustumėtės pastebėti ir išgirsti.

Liūtas ir Vandenis

Esate didelė asmenybė, Liūte. Ir tai tikrai ne silpnoms širdims. Ieškant idealaus geriausio draugo, tau reikia tokio pat unikalaus, kūrybingo ir linksmo žmogaus, kaip ir tu.

Kadangi esi Saulės, kuri valdo mūsų ego ir sielos energiją, valdomas ženklas, tau įdomiausia susipažinti su žmonėmis, kurie laužo taisykles. Štai kodėl jūsų geriausias Zodiako draugas yra ne kas kitas, o jūsų sesers Vandenio ženklas.

"Abipusė pagarba ir susižavėjimas suartina šiuos du žmones", - sako "Stardust".

"Nors kelias tapti geriausiais draugais gali būti sudėtingas, jie abu stengsis padėti į šalį savo nesutarimus ir padaryti taip, kad viskas pavyktų."

Mergelė ir Skorpionas

Kruopštūs ir tvarkingi, jūs, Mergelės, esate šiek tiek nepriklausomi. Neprieštaraujate viską daryti savarankiškai, todėl bet kokie santykiai ar draugystė turi sukurti apčiuopiamą pridėtinę vertę jūsų gyvenime ir negali būti nusivylimo šaltinis.

Esate ženklas, kurį valdo intelekto ir bendravimo planeta Merkurijus, todėl jums reikia geriausio draugo, su kuriuo galėtumėte gilintis ir kalbėtis apie didžiausias gyvenimo paslaptis.

Žavus Skorpionas iš pradžių gali atrodyti pernelyg uždaras, tačiau jūsų stabili, žemiška energija yra kaip tik tas triukas, kuris privers jį atsiverti.

"Mergelė ir Skorpionas išryškina vienas kitame tai, kas geriausia, suteikdami paguodą ir draugystę, kai to reikia", - aiškina Stardust.

"Jie abu patikina vienas kitą savo atsidavimu, padėdami nuraminti nerimą ir dažnai vesdami gilius intelektualius pokalbius."

Svarstyklės ir Vandenis

Užsiėmusios ir nuolat judančios Svarstyklės nemėgsta per ilgai prisirišti prie vienos vietos ar situacijos. Gyvenimas - tai vakarėlis, ir jūs siekiate mėgautis kiekviena jo akimirka.

Tau reikia geriausio draugo, kuris būtų nuotykių dvasios ir gebėtų mesti atsargumą vėjo pusėn. Vandeniai yra keistuoliai intravertai, kurie atgyja tinkamose socialinėse situacijose, todėl jums patiks turėti žmogų, kuriuo galėsite pasikliauti ir pasidalyti visomis savo paslaptimis ir apkalbomis.

"Šie mieli oro ženklai iš karto tampa geriausiais bičiuliais dėl bendro stiliaus pojūčio ir savarankiškumo poreikio draugystėje", - dalijasi Stardust. Abu trokštate laisvės ir nemėgstate būti susieti su draugu.

Skorpionas ir Ožiaragis

Skorpionui reikia daug, kad pelnytų tavo pasitikėjimą. Esate ženklas, kuris saugo savo emocijas ir mėgsta stebėti kitus prieš priimdamas skubotą sprendimą apie juos.

Todėl tikėtina, kad tave atstumia triukšmingesni ir dėmesio siekiantys ženklai. Verčiau ieškokite kito introverto kambaryje - tokio kaip praktiškas ir įžvalgus Ožiaragis.

Jūsų draugystė taip pat bus nusiteikusi sėkmingai pagal jūsų mėgstamus laiko praleidimo būdus.

"Skorpionas ir Ožiaragis dėl savo aktyvaus gyvenimo būdo ir sunkaus darbo mentaliteto gali sukurti draugystę visam gyvenimui", - sako Stardust.

"Jų individualus sėkmės troškimas gali paversti šiuos draugus nesustabdomais, kai jie yra poroje."

Šaulys ir Šaulys

Būkime tikri Šauliai, jūs turite draugų visur, kur tik einate. Jūsų nesmerkiantis ir nerūpestingas požiūris pritraukia bendraminčius, nesvarbu, ar atostogaujate, ar geriate latte vietinėje kavinėje.

Jums patinka pažinti žmones ir tyrinėjant bei bendraujant sužinoti apie skirtingas gyvenimo sritis. Ieškant partnerio, geriausia rinktis kitą Šaulį, kuris trokšta tokio pat klajokliško ir nuotykių kupino gyvenimo būdo, kokį mėgstate jūs.

"Jų abipusis entuziazmas gyventi leidžia šiems kolegoms užmegzti tvirtą draugystę. Nesvarbu, ar tai būtų kelionė su kuprine po Europą, ar stovyklavimas Auksinėje pakrantėje, šie du naudojasi savo gyvenimo džiaugsmu, kad sustiprintų bendrus išgyvenimus", - aiškina Stardust.

Ožiaragis ir Vandenis

Turite reputaciją, kad jums rūpi tik darbas, tačiau tiesa ta, kad asmeninei draugystei ir santykiams esate atsidavę lygiai taip pat, kaip ir pinigų uždirbimui.

Būdami praktiškas ir į sėkmę orientuotas Zodiako ženklas, vertinate ir saugote savo laisvalaikį ir norite jį leisti tik su žmonėmis, kurie, kaip žinote, padės pakylėti jūsų gyvenimą.

Vandenį, kaip ir jus, valdo Saturnas, struktūros ir brandos planeta, todėl tarp jūsų yra bendras supratimas. Jūs abu žinote, kaip sunkiai dirbti ir linksmintis, nesukeliant pavojaus viskam, ką esate pasiekę.

"Iš esmės šie draugai yra panašūs. Tačiau Vandenis į draugystę įneša šiek tiek laukiniškumo, o Saturnas siūlo struktūrą", - pastebi Stardust.

Vandenis ir Žuvys

Vandeniui patinka kartkartėmis viską sukrėsti. Esate ženklas, kuriam įtaką daro maištingas ir chaotiškas Uranas, todėl pirmenybę teikiate draugystėms, kuriose esama ištikimybės, lojalumo ir unikalių perspektyvų.

Jums nelengvai imponuoja tie, kurie giriasi savo pinigais, automobiliais ir turtais. Jums labiau patinka bendrauti su žmonėmis asmeniniu lygmeniu ir pažinti tai, kas juos daro unikalius. Svajingos ir neperprantamos Žuvys yra geriausias jūsų ženklo ilgalaikis draugas.

"Šis idealistų duetas švenčia savo draugystę per kūrybą, pasirinkdamas kartu užsiimti menine veikla, pavyzdžiui, menu, muzika ir šokiu", - aiškina "Stardust".

Žuvys padės paskatinti jus būti mažiau griežtus ir laisvesnius. O jūs padėsite Žuvims plėsti akiratį ir svajoti apie didesnę ateitį.

Žuvys ir Skorpionas

Patikimas, palaikantis ir rūpestingas - kas nenorėtų būti tavo geriausiu draugu, Žuvys? Tu puikiai žinai, kaip padaryti, kad kiti žmonės jaustųsi pastebėti ir išgirsti, ir didžiuojiesi savo gebėjimu sutikti žmones jų emociniame lygmenyje.

Tačiau būdamas kintantis žemės ženklas, kurį valdo svajingas ir nepastovus Neptūnas, lengvai nusivilsi vienpusiška draugyste. Jums reikia žmogaus, kuris į jūsų draugystę įdėtų tiek pat (jei ne daugiau) energijos, kiek ir jūs. Vandens ženklo draugas Skorpionas yra idealus partneris.

"Šie du naudojasi savo emocinėmis antenomis, kad kartu plauktų per gyvenimą, siūlydami jautrumą ir gerumą per savo transformuojančią draugystę", - sako "Stardust".

Kai Žuvys susivienija su Skorpionu, visos pasaulio problemos tarsi ištirpsta.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder