Liepų, Jaunystės ir Arimų g. sankryžoje įjungs šviesoforus

(1)

Jau nuo rytojaus eismas ties Liepų ir Jaunystės gatvės sankryža vyks kitaip: saugiau turėtų jaustis visi eismo dalyviai.

Nuo rugsėjo 30 d. (ketvirtadienio) 10 val. ryto transporto ir pėsčiųjų bei dviratininkų eismas Liepų g., Jaunystės g. ir Arimų g. sankryžoje pradedamas reguliuoti šviesoforų pagalba. Tikimasi, kad nauja šviesoforinė sankryža ženkliai pagerins eismo situaciją, pagerins pralaidumą, taps saugesnė pėstiesiems.

„Sutvarkyti šią sankryžą buvo kritiškai svarbu. Norėjome spėti tai padaryti iki naujų mokslo metų pradžios, kuomet žymiai padidėjo transporto ir pėsčiųjų, einančių į autobusų stoteles ir iš jų, srautai, - šiek tiek vėluojame. Gerai, kad per tą laiką pavyko išvengti nelaimingų atsitikimų, nors „metalinių“ avarijų ties Jaunystės ir Arimų gatvių sankryža buvo ne viena. Naujoji šviesoforinė sankryža taps saugesnė visiems eismo dalyviams: ir automobilių vairuotojams, ir pėstiesiems, ir dviratininkams, kurie intensyviai juda palei Liepų gatvę nutiestais, dabar dar atnaujinamais takais“, - sako Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Naujoji šviesoforinė sankryža iš esmės pagerins eismo saugumo situaciją ir vietos gyventojams, iš Jaunystės arba Arimų gatvės norintiems sukti į kairę pusę:  iki šiol jie Liepų gatvėje susidurdavo su kasdieniais iššūkiais dėl galimybės saugiai išvažiuoti į pagrindinį kelią.

Statybos ir infrastruktūros plėtros skyrius šiuo metu vykdo Liepų, Jaunystės, Arimų g. sankryžos dangų ir kitos infrastruktūros statybos darbus, kurie šiuo metu artėja į pabaigą. Pagal projektą buvo atliktas važiuojamosios dalies remontas, atnaujinta viršutinė asfalto danga sankryžos ribose, įrengtos atskiros juostos kairiniams posūkiams pasukti iš Liepų gatvės į Arimų g. ir Jaunystės g., atliktas horizontalusis ženklinimas, taip pat buvo pagerintas viešojo transporto judėjimas sankryžos ribose. Per spalio mėnesį planuojama pilnai įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus.

Vairuotojus ir kitus eismo dalyvius prašome būti atidesniems dėl pasikeitusio transporto ir pėsčiųjų eismo reguliavimo šioje sankryžoje.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder