Likviduojama Dainiaus Kepenio sveikatingumo mokykla

(1)

Nuo 1995-ųjų veikusi Dainiaus Kepenio sveikatingumo mokykla Palangoje likviduojama dėl neįvykdytų prievolių teikti finansines ataskaitas. Seimo narys teigia, kad mokykla neveika jau ne vienerius metus, ir sutinka, kad jos egzistencija pasibaigtų, nes prioritetą teikia politikai.

Mokyklos likvidavimą inicijavo Registrų centras, laikantis, kad mokykla nevykdo jokios veiklos.

„Mokykla per penkerius metus neatnaujino savo duomenų registre ir yra pagrindas manyti, kad šis juridinis asmuo jokios veiklos nevykdo“, - teigiama centro pranešime.

Juo mokyklos steigėjai informuoti apie galimą likvidavimą, įstatymai suteikia galimybę per tris mėnesius nuo šio pranešimo pateikti trūkstamus dokumentus ir tęsti veiklą.

D. Kepenis „Vakarų ekspresui“ sakė, kad mokyklos veikla nebus tęsiama, nes jis koncentruosis į politinę veiklą.

„Aš jau aštuoneri metai politikoje ir žadu tęsti tą veiklą, o kam tenai vargti žmonėms, kurie ten tvarko apskaitą, nenoriu aš to vargo užkelti jiems ir sutinku, kad mokykla būtų uždaryta“, - sakė D. Kepenis.

Pasak parlamentaro, mokykla neveikia jau aštuonerius metus, o jis nemato prasmės toliau tęsti veiklą: „Matote, aštuoneri metai neveikia mokykla, aš buvau paprašęs sustabdyti jos veiklą, po to tą prašymą atnaujinau, bet nežinau, ar jie (Registrų centras) nepastebėjo.

Visą laiką reikalauja ataskaitų, sakiau - elkitės, kaip tinkami, ta mokykla jau nebeveiks, todėl, kad nebėra prasmės, ir viskas.“

D. Kepenis mokyklą įsteigė 1995-ųjų rudenį.

Ji visoje Lietuvoje pagarsėjo dėl vadinamųjų „ruonių“ maudynių, kurios Palangoje būdavo organizuojamos kiekvieną žiemą. D. Kepenis sako, kad žiemos maudynės užėmė iki procento visos mokyklos programos, į kurią buvo įtraukta daugiau sveikos gyvensenos užsiėmimų.

„Ruonių maudynės tai buvo šventės (...) Žmonės gaudavo pilną kompleksą - pradedant nuo grūdinimosi, sveiko maisto, judesio ir baigiant kvėpavimo pratimais, meditacija ir kitais dalykais, ta programa ir buvo sveikatos mokyklose“, - sakė D. Kepenis.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder