Marius Skuodis

M. Skuodis nekomentuoja, koks bus jo sprendimas dėl Klaipėdos uosto vadovo

(1)

Susisiekimo ministras Marius Skuodis kol kas nekomentuoja, kokį  sprendimą ketina priimti dėl Klaipėdos uosto vadovo Algio Latako tolesnio darbo po to, kai valdyba pareiškė pasitikėjimą juo. Pasak ministro, jis ketina įvertinti visą informaciją ir tik tuomet priimti sprendimą.  

„Formaliai dar nesu gavęs valdybos dokumento, noriu ramiai susipažinti. Antras dalykas svarbus, ką išgirdau iš valdybos ir jos pirmininko, kad valdyba prisiima atsakomybę dėl tolesnio darbo su vadovu. Kol kas vadovas dirba toliau, o aš sau pasiliksiu tam tikrą laiko tarpą įsivertinti visą informaciją“, – žurnalistams pirmadienį sakė ministras.

„Su generaliniu direktoriumi (A. Lataku – BN) turėjome susitikimą, aptarėme situaciją, kurią turime šiandien, kaip dirbome, ką galėtume padaryti geriau ateityje ir šitame kontekste ateityje ir bus tam tirki sprendimai“, – kalbėjo jis. 

Susiekimo ministras taip pat nekomentavo, ar pasitiki A. Lataku.

„Aš nenoriu dabar atsakyti į šitą klausimą, kol nesusipažinau su visa medžiaga, bet su generaliniu direktoriumi mes dirbame, palaikome nuolatinius kontaktus“, – sakė M. Skuodis.

Jis teigė antradienį situaciją ketinantis aptarti ir su prezidentu Gitanu Nausėda.

Klaipėdos jūrų uosto direkcijos valdyba penktadienį nutarė nesiūlyti atleisti A. Latako,  tačiau siūlys ministrui toliau nagrinėti visą surinktą medžiagą. Anot valdybos pirmininko Nerijaus  Udrėno, vienintelis priekaištas vadovui yra tas, kad jis, žinodamas apie JAV sankcionuoto „Belaruskalij“ trąšų tranzito tęstinumą po gruodžio 8 dienos, apie tai neinformavo valdybos. 

Pats A. Latakas BNS sakė nematantis savo klaidų aiškinantis, kas atsakingas už tebesitęsiantį „Belaruskalij“ trąšų eksportą įsigaliojus JAV sankcijoms.

Prieš savaitę ministras M. Skuodis pareiškė sunkiai įsivaizduojantis, kaip Klaipėdos uosto vadovybė galėtų dirbti toliau. 

Uosto direkcija yra valstybinė įmonė, jos generalinį direktorių skiria ir atleidžia susisiekimo ministras.  

Konkursą laimėjęs A. Latakas uostui vadovauja nuo 2020 metų birželio, į postą jį paskyrė tuometinis susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder