Maksimas Galkinas

Maksimas Galkinas atvyksta į Klaipėdą

Parodijų meistras ir humoristas Maksimas Galkinas atvyksta į Lietuvą. Keliuose šalies miestuose jis pasirodys su nauja programa. Lapkričio mėnesį atlikėjas surengs pasirodymus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Lapkritį Lietuvoje vyksiančiuose koncertuose žiūrovų laukia naujos ir jau pamėgtos parodijos, humoristinės miniatiūros bei muzikiniai numeriai, skelbiama renginio aprašyme.

Scenoje M. Galkinas visada vienas, tačiau jis meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių – nuo politikų iki šou verslo atstovų. Humoreskos, anekdotai, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos. M. Galkinas pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes.

M. Galkino naujos programos pasirodymai su daug pokštų, dainų bei staigmenų, vyks lapkričio 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, lapkričio 12 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir lapkričio 14 d. Kauno „Žalgirio arenoje“.

Delfi primena, kad M. Galkinas karui Ukrainoje prieštarauja jau nuo pirmųjų jo dienų. Dėl savo „antivalstybinių“ pasisakymų komikas Rusijoje nuo šiol laikomas „užsienio agentu“. Rusijos teigimu, garsus vyras užsiima politine veikla ir už tai gauna pinigus iš Ukrainos.

Šių metų vasario 24 dieną Rusijai įsiveržus į Ukrainos teritoriją, M. Galkinas ne kartą kalbėjo, kad taikūs Ukrainos miestai buvo bombarduojami Kremliaus nurodymu.

Kaip žinoma, neseniai Ala Pugačiova su vaikais grįžo į Rusiją, o M. Galkinas keliauja po pasaulį.

Jų sūnus Haris ir duktė Liza lanko mokyklą, dainininkė leido suprasti, kad kol kas neketina išvykti iš šalies.

Nepaisant to, kad A. Pugačiova yra Rusijoje, ji pareiškė palaikanti savo vyrą ir sutinkanti su jo pozicija karo tema. Be to, primadona drąsiai pareiškė, kad dėl tokios jos nuomonės Rusijos valdžia ją taip pat gali paskelbti „užsienio agente“.

„Kreipimasis į Rusijos Federacijos teisingumo ministeriją. Prašau įrašyti mane į mano mylimos šalies užsienio agentų gretas, nes aš solidarizuojuosi su savo vyru, sąžiningu, padoriu ir nuoširdžiu žmogumi, tikru ir nepapirktu Rusijos patriotu, norinčiu, kad Tėvynė klestėtų, kad joje vyrautų taika, žodžio laisvė ir kad būtų sustabdytos mūsų vaikinų žūtys dėl iliuzinių tikslų, stumiančių mūsų šalį į užribius ir sunkinančių gyvenimą mūsų piliečiams“, – skelbė dainininkė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder