Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Straipsnio autorius ir komentatoriai yra vienašališki ir ju nuomone yra sudaryta iš tu pačių sovietmečio šaltiniu, žmonės vartojo vartoja ir vartos ir jeigu valdžia neperims to i savo rankas tai bus visada pogrindyje kaip ir prostitucija... kodėl nepažiurėjus i tokia šali kaip Olandija , surinksim belekiek mokeščių viska kontroliuosim ir visi bus patenkinti. O draudimais mes tik skatiname nes juk norisi to kas uždrausta taip jau žmogaus psichologija yra sudeliota. Straipsnyje sako kad niekas i kalėjima nesodina už viena suktine ir tai yra visiškas melas, statistika yra visai kitokia. 2017 metais pasodintas ne vienas jaunuolis ir sužlugdytas tokiu budu nes patraukė tos baisybės kuri yra kanapė. Ok pabaigai pasiulyčiau eksperimenta: Įleiskime i viena patalpa 20 nepažystamu vyruku ir duokim jiems 10 litru stipraus alkoholio ir po poros valandu pažiurėkime rezultata. Manau be kraujo ir muštynių tikrai neapseisime. Ir db padarom ta pati eksperimenta bet duokim tiems patiems vyrukams 10 gr. to baisaus narkotiko tai yra kanapiu. Garantuotai visi susidraugautu ir muštynių tikrai nebutu. Mums nuo sovietu laiku kalė i galva kad narkotikai yra blogai o va alkoholis yra priimtina.... As sutinku kad narkotikai nėra gerai bet draudimais mes tikrai nieko nepasieksime.
Zina, 2021-11-11 15:55
Narkotiku vartojimo nebaudžiamumas tai reiškia jaunimo žudymas tuos veiklos vykdytojus BE TEISMO KALEJIMAS BE AMNESTIJOS NE MAŽIAU 10 metu ir sunkiu darbu.
Pranas , 2021-11-11 11:34
Mažai dar problemų Lietuvoje...Baisu,kai į Seimą išrinkti tokie žmonės.Švento nieko nebėra:alkoholis,narkotikai,nelieka vyro ir moters...Atsipeikėkit,kol nevėlu, atsikvošėkit...
Elena, 2021-11-11 11:04

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.