Nuomonės formuotojai santykius aiškinsis ringe

Pirmą kartą rengiamame „Jungle King“ kovotojų turnyre ringe santykius aiškinsis ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir „influenceriai“, tarp kurių - ir dvi merginos.

Vienas iš turnyro organizatorių klaipėdietis profesionalus muai tai kovotojas Dominykas Dirkstys sako, kad idėja rengti tokį turnyrą kilo po to, kai jam pačiam teko ringe susikauti su „influenceriu“.

„Kovojau su viena interneto persona, kuri ant manęs davė “hate'o„. Ta kova pritraukė daugiau dėmesio, nei visos iki tol buvusios mano profesionalios kovos“, - „Vakarų ekspresui“ sakė D. Dirkstys, kuris pats „Instagram“ platformoje jau turi 48 000 sekėjų. Pamačius, kad žmonėms tai įdomu, buvo nuspręsta šį šeštadienį organizuoti „Jungle King“ turnyrą Vilniuje.

„Internete yra daug „šnekorių“, daug komentatorių, o čia yra proga ateiti ir parodyti, kad moki ne tik šnekėti“, - sako D. Dirkstys.

Pilna salė

„Šeštadienį susprogdinsim internetą. COMPENSA koncertų salė bus užpildyta, per 1 000 žmonių, jei būtume radę didesnę areną, būtume pardavę dar daugiau bilietų“, - neabejoja D. Dirkstys.

Anot jo, pagrindinė vakaro kova bus Rudas prieš Viršilą.

Per 107 000 „Instagram“ sekėjų turintis Remigijus Viršila jau yra ne naujokas ringe. Kova intriguoja tuo, kad tai bene geriausiai fiziškai pasiruošę turnyro „influenceriai“. Be to, vienas kitą provokuoja ir įrašais socialiniuose tinkluose.

„Abu yra žinomos interneto personos, jau ilgai vienas kitam turi pykčių, šeštadienį viską išsiaiškins ringe“, - intriguoja Klaipėdos kovų klubo „Muay thai imperija“ narys D. Dirkstys.

Ringe - ir merginos

Didelio dėmesio turėtų sulaukti ir merginų Arvydos Serdjukovos bei Tekillaplayhouse dvikova. Tiesa, merginos kovos trumpiau - tris raundus po 1 minutę.

„Kiekviena kova bus savotiška, pagal individualias taisykles. Taip pat atsižvelgiant į kovotojų fizinį pasirengimą nustatoma raundo trukmė, nuo 1 iki 2 minučių “influenceriams", - kovų formatą apibūdina D. Dirkstys. Anot jo, pagrindinis prizas laimėtojui yra galimybė įrodyti savo pranašumą bei padidinti savo žinomumą, tačiau svarstoma įsteigti ir piniginius prizus.

Tiki sėkme

Turnyro organizatoriai tiki renginio populiarumu ir komercine sėkme. Bilietai į renginį kainuoja iki 30 eurų. Taip pat po 6 eurus yra parduodamos tiesioginės renginio transliacijos internete.

„Daug žmonių nurašė tokį variantą, tačiau per paskutinę valandą nupirko 1 000 spaudos konferencijų transliacijų, kurios kainavo po 3 eurus. Jas nusipirkę žmonės sakė, kad žiūrėdami smagiai praleido laiką“, - pasakoja Dominykas.

Jis žada, kad šis pirmas renginys bus tik maratono pradžia. Ateityje bus daugiau ir didesnių salių.

„Ateityje bus ir tų pačių dalyvių, matau daugelyje perspektyvą, ir naujų, perspektyvių. Per šį turnyrą uždirbsime ir ateityje galėsime daugiau investuoti“, - sako D. Dirkstys. Jis turi daug planų ir profesionaliame sporte garsinti gimtąją Klaipėdą.

„Dar nenoriu įvardinti, laikas viską parodys“, - žada D. Dirkstys.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder