O tuo metu Šveicarijoje...

„Gyvenimas Šveicarijoje ir žygiavimas išmokė, kad tikrąjį grožį galima išvysti tik reikiamu laiku atsidūrus reikiamoje vietoje“, - sako jau dešimt metų Šveicarijoje gyvenanti lietuvė Rūta Mikulėnaitė.

Kol Lietuvoje vis dar šalta ir galime džiaugtis tik pavieniais pavasario pranašais, Rūta dalijasi vaizdais, kaip gamta jau prabudo Šveicarijoje.

„Dabar tas laikas, kai žydi gėlės Montreux miestelio pakrantėje. Kai keliauti bus įmanoma, nepraleiskite šio grožio ankstyvą pavasarį“, - įspūdingas nuotraukas komentuoja Rūta.

Šie gėlynai, kuriuos užfiksavo Rūta, išsidėstę „Quai de Fleurs“ promenadoje prie pat ežero.

„Tie, kurie nori dar ir pažygiuoti, iš Montreux gali patraukti link miestelio Caux ir netgi pasiekti 2 000 m aukščio Rochers de Naye viršūnę. O jei norite tik pasigrožėti vaizdais, tą patį maršrutą galima įveikti ir traukiniu. Viršuje yra dar ir švilpikų buveinė“, - rekomenduoja Šveicarijoje gyvenanti lietuvė ir viliasi, kad greitai vėl galėsime keliauti ir aplankyti įspūdingiausius kampelius.

Laisvalaikiu Rūta kopia į kalnų viršūnes Šveicarijoje ir siekia profesionalios kalnų gidės kvalifikacijos.

Pasiteiravus, ar neišvargino karantinas, Rūta užsiminė, kad Šveicarijoje dar galioja tam tikri ribojimai - uždaryti restoranai, nevyksta masiniai renginiai, tačiau leidžiami renginiai lauke iki 15 žmonių.

Kaip ir Lietuvoje, Šveicarijoje nuotaiką karantino metu žmonėms padeda pakelti buvimas gamtoje.

Tad Rūta sujungė savo pagrindines aistras - meilę gamtai, kalnams ir asmeninį žmogaus tobulėjimą - ir įkūrė Šveicarijoje kompaniją „Be Outside Coaching“.

„Kviečiame žmones grįžti į gamtą ir padedame jiems surengti įspūdingus maršrutus Šveicarijos Alpėse“, - lakoniškai savo veiklą pristato Rūta ir siunčia tautiečiams linkėjimus ir įspūdingus vaizdus iš žydinčios Šveicarijos.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder