Paprastos geros savijautos taisyklės

Tarp naujojo TV3 sezono naujienų yra ir laida „Į sveikatą", kuri parodys, kad mažais žingsneliais siekti sveikesnio gyvenimo - misija įmanoma. Nes, kaip sako Agnės ir Alano Dzeranovų šeima, tapusi laidos vedėjais, prisijaukinę vieną sveikesnį įprotį, netrukus pastebėsime, kaip su juo natūraliai ateis ir daugybė kitų.

Visus, kurie bijo imtis pokyčių, A.Dzeranovas skuba patikinti - pasiekti absoliučiai sveiką gyvenseną šiais laikais yra neįmanoma. Tačiau kiekvienas galime pasistengti, kad gyvenimas taptų bent kiek sveikesnis.

„Tą įrodysime ir savo laidomis, kurių turinys bus nuolatos besikeičiantis. Visa laida yra paremta išskirtinai praktiniais patyrimais - laukia ne itin daug teorijos, bet tikrai daug praktikos", - intrigavo laidos vedėjas.

Alano žmona Agnė pridūrė, kad naujoji laida žmonėms įkvėps noro judėti, atrasti naujas veiklas, paskatins būti gryname ore ir ieškoti sveikesnių pasirinkimų virtuvėje. Taip pat laidose laukia ir intriguojantys iššūkiai.

„Kas kartą žiūrovų laukia ir įkvepiančio herojaus siužetas - visuomet ieškome žmonių, kurie yra įkvepiantys, patyrę įdomių transformacijų, jautę tiek pakilimus, tiek ir nuosmukius.

Tai - žmonės, kurių įpročiai neatsiejami nuo geresnės gyvenimo kokybės. Norime žiūrovus įkvėpti sveikesnei gyvensenai per tokių herojų istorijas", - sakė laidos vedėjai.

Visi žinome, kad juokas ilgina gyvenimą, tad šeštadienio laidos bus neatskiriamos ir nuo subtilaus humoro.

„Juokas mums labai padeda išeiti iš stresinių būsenų, o bent jau mūsų šeimoje geras humoro jausmas stiprina ir tarpusavio santykius.

Alanas labai mėgsta prajuokinti vaikus ir mane, tad savo laidose būsime tokie pat kaip ir gyvenime - gvildensime rimtas temas, bet nepamiršime ir pasijuokti", - apie laidos strategiją pasakojo Agnė.

Neretai tuos, kurie ima gyventi sveikiau, į priekį veda vienintelis noras - padailinti savo kūno linijas. Tačiau Agnė ir Alanas tikina, jog pagrindinis tikslas vis dėlto turėtų būti kitoks.

„Mūsų pagrindinis siekis - gyventi kokybišką gyvenimą kuo ilgiau. Na, o kokybė kiekvienam suprantama skirtingai.

Mums tai yra noras aktyviai leisti laisvalaikį su vaikais, nejausti sveikatos problemų, turėti energijos darbams ir gyvenimo džiaugsmams, laisvai judėti ir būti geros nuotaikos", - sakė Agnė.

Jai pritarė ir Alanas, sakydamas, jog, užuot vaikęsi tobulo kūno kulto, iš tiesų turėtume susikoncentruoti į gyvenimo kokybę. Svarbu gyventi ne tik ilgai, bet ir kokybiškai.

„Viena iš mano svajonių - sulaukus 80 metų padaryti pritūpimą su dviem anūkais ant rankų!

Kviečiu ir visus kitus atsiriboti nuo kūno kulto, mažiau galvoti apie savo kūno linijas ir pasakyti sau, jog, jei pakeisite savo gyvenimo įpročius ir pradėsite gyventi truputėlį sveikiau.

Susireguliuosite savo dienos režimą ir kitus niuansus, gražios kūno linijos bus malonus šalutinis efektas, kuris ateis net to tikslingai nesiekiant", - sakė laidos vedėjas.

Neretai sveikesnis gyvenimas žmonėms asocijuojasi su valia ir disciplina - su tuo sutinka ir Dzeranovų šeima. „Mes su Alanu taip pat kasdien dedame pastangas, kad eitume laiku miegoti, išgertume pakankamai vandens, nepadaugintume saldumynų, kad mūsų mityba būtų įvairi ir maistinga.

Svarbiausia, pradėti mažais žingsneliais, nekeisti visko iškart ir drastiškai, o pasidžiaugti kiekvienu pajudėjimu, pagirti save už kiekvieną mažą žygdarbį, susilaikymą ar nuėjimą laiku miegoti.

Kitas labai svarbus aspektas - būti tarp tokių žmonių, kokiu nori tapti!" - sakė Agnė.

Laida „Į sveikatą" - šeštadieniais 9 val. per TV3.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder