Parduoda buvusius kultūros namus

(1)

Klaipėdos rajono savivaldybė aukcione bandys parduoti buvusių kultūros namų pastatą Žadeikiuose. Vietos bendruomenė tikisi, kad jau dešimtmetį apleistas avarinis pastatas pagaliau ras savo šeimininką.

Kultūros paskirties pastato Žadeikiuose nustatyta pradinė pardavimo aukcione kaina - 25 558 eurai. Bendras dviejų aukštų pastato plotas - 745,94 kv. m.

Birželio 26-27 dienomis vyks aukciono dalyvių registracija (www.evarzytines.lt).

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova „Vakarų ekspresui“ sakė, kad dar 2017-aisiais metais Žadeikiuose buvo renovuotas buvęs darželio pastatas, kuris pritaikytas kultūros, bibliotekos, bendruomenės ir religinės bendruomenės poreikiams.

„Todėl avarinės būklės pastatas, kuriame prieš daugiau nei 10 metų veikė parduotuvė, kultūros namai, yra parduodamas, šiuo metu jis nenaudojamas“, - sako E. Badalova.

Endriejavo seniūnė Laimutė Šunokienė sako, kad pastatą mėginama parduoti jau ne pirmą kartą, tačiau pirkėjų vis neatsiranda.

„Žadeikiai nėra labai patogioje vietoje, jei būtų arčiau Klaipėdos (atstumas iki Klaipėdos apie 35 km. - Autor. past.), greičiau nupirktų. Gal laukiama, kol pradinė kaina dar bus sumažinta“, - svarsto L. Šunokienė.

Anot jos, vietos bendruomenė tikrai norėtų, kad apleistas, avarinis pastatas pagaliau turėtų naują šeimininką ir būtų prikeltas naujam gyvenimui. Žadeikiuose gyvenamąją vietą yra deklaravę apie 250 žmonių.

Anot E. Badalovos, Klaipėdos rajono savivaldybė nuolat investuoja į kultūros paslaugų plėtrą ir kokybę visame rajone. Šiuo metu renovuojamas Gargždų kultūros centras, naujas kultūros ir bibliotekos pastatas kyla ir Endriejave.

Prieš porą metų sutvarkytas Plikių kultūros centras, rengiamas Veiviržėnų kultūros centro ir aikštės modernizacijos projektas. Priekulės kultūros centrui nupirkta vienintelė tokia Lietuvoje teleskopinė žiūrovų ložė.

Planuojama, kad per ateinančius porą metų rajone neliks nė vieno nesutvarkyto kultūros židinio.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder