Penki tavo kūno prašymai

(2)

„Niekas nepasirūpins nei mūsų savijauta, nei sveikata, nei juo labiau grožiu, tai išimtinai mūsų pačių reikalas“, - primena sertifikuota kūno ir veido jogos mokytoja Indrė Valionienė ir kviečia žurnalo skaitytojus išgirsti, ko prašo mūsų kūnas.

1. Gerbk mane, aš esu tavo galimybė patirti pasaulį penkiais pojūčiais. Tu matai, girdi, užuodi, jauti skonį ir prisilietimus mano dėka. Aš suteikiu formą tavo sielai. Maitink ir girdyk mane tuo, kas mane stiprina, o ne tuo, kas guli po ranka ar yra madinga.

2. Išmok giliai kvėpuoti ir nuraminti protą. Aš nesuprantu instrukcijų, kai tavo mintys šokinėja į skirtingas puses. Tiesiog užsimerk ir giliai įkvėpk, skaičiuodamas iki keturių, o iškvėpk, skaičiuodamas iki šešių.

Dėmesiu sek kvėpavimą. Jau po keleto įkvėpimų ir iškvėpimų pajusi atsipalaidavimą ir didesnę vidinę ramybę. Praktikuok kvėpavimo pratimus kasdien bent po kelias minutes, ir aš galėsiu tau tarnauti daug efektyviau.

3. Nekankink manęs negatyviomis mintimis, visada prisimink, kad nieko nėra pastoviau už laikinumą - lietų pakeičia saulė, naktį pakeičia diena, o po sunkių patirčių visada ateina išmintis, leidžianti gyventi kokybiškiau.

Pyktis, baimė ir savigrauža nuodija mane ir gali susargdinti.. Mano ligos dažnai yra tavo minčių ir veiksmų rezultatas. Verčiau anksti ryte pasidaryk kvepiančių žolelių arbatos ir sutik kylančią saulę, dėkodamas už dar vieną naują dieną.

4. Mylėk mane, nes aš esu vienintelis ir unikalus kūnas, kurį tu turi. Nesikabinėk prie manęs, priekaištaudamas, kad kiti geresni ar gražesni -aš stengiuosi dėl tavęs, kiek galiu! Verčiau padėkok man ir palepink mane dėmesiu, masažu, šilta vonia ar pasivaikščiojimu miške. Kartais tiesiog ilgesniu miegu.

5. Būk aktyvus fiziškai! Atsimink, jog tam, kad būčiau stiprus, lankstus ir kupinas energijos, man reikia treniruotis. Mažiausiai tris kartus per savaitę skirk laiko savo mėgstamai fizinei veiklai: mankštai, jogai, plaukiojimui, bėgiojimui ar kitam sportui. Ir nesakyk, kad tau niekas netinka, bandyk viską, kol rasi savo. Darai tai dėl savęs.

Nepamiršk, kad aš tik seku tavo mintis ir vykdau nurodymus, todėl šis gyvenimas yra mūsų bendra kelionė, kurios kryptį renkiesi tu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder