Pirmąjį sniegą vairuotojai pasitiko labai atsargiai

Klaipėdiečiai nesitikėjo, kad pabudę iš miegų pirmadienio rytą pro langus pamatys sniegu nuklotus kiemus ir juose paliktas mašinas. Nors eismo sąlygos ir nebuvo pačios blogiausios, vairuotojai stengėsi važiuoti kuo atsargiau, tad kamščių ir vėlavimų į darbus neišvengta. Atsargumas pasiteisino. Pirmadienio ryte visoje Klaipėdos apskrityje policija neužregistravo nė vienos avarijos.

Likus kelioms dienoms iki kalendorinės žiemos pradžios, pagaliau ir Klaipėda sulaukė sniego. Pirmadienio naktį jis nuklojo miesto gatves ir kiemus.

Ryte šlapias sniegas netikėtumu tapo ne kelininkams, o vairuotojams. Pastarieji laiką gaišo ne tik braukdami sniegą nuo per naktį apsnigtų automobilių.

Išvažiavus iš kiemų, tiek miesto gatvėse, tiek pagrindiniuose įvažiavimuose į uostamiestį, susidarė nemaži transporto kamščiai.

Nors keliai ir nebuvo slidūs, tik šlapi, vairuotojai kruopščiai laikėsi labiau nei saugaus greičio, tad visi draugiškai į priekį rytinio piko metu judėjo vėžlio žingsniu. Atsikėlę įprastu laiku, vėlavimų į darbus neišvengė.

Toks vairuotojų atsargumas labiausiai pradžiugino už eismo saugumą pajūryje atsakingus pareigūnus.

Pasak Klaipėdos apskrities VPK atstovės Andromedos Grauslienės, nuo paryčių iki 10.30 val. ne tik uostamiestyje, bet ir visoje apskrityje neužregistruotas nė vienas eismo įvykis.

„Galime tik pasidžiaugti, kad vairuotojai tinkamai įvertino oro ir eismo sąlygas, vairavo atsargiai bei saugiai. Matyt, ir automobilių padangas visi jau yra apavę tinkamu žieminiu apavu“, - „Vakarų ekspresui“ sakė A. Grauslienė.

Sidebar placeholder