Plaukus nusiskutusi Indrė Burlinskaitė pasakė, kaip jaučiasi: atvirai prabilo apie baimę ir nežinomybę

(1)

Neseniai socialiniuose tinkluose Indrė Burlinskaitė pasidalijo jautriu įrašu, kuriame įamžinta, kaip trumpai nusiskuta plaukus. Antradienį nuomonės formuotoja papasakojo ir apie tokios naujos patirties įspūdžius.

Žinoma moteris neslėpė, kad jautė baimę bei nežinomybę tuomet, kai suprato jog slenka plaukai, tačiau viskas pasikeitė netrukus po to, kai teko išvysti save veidrodyje be jų.

Neseniai socialiniuose tinkluose Indrė Burlinskaitė pasidalijo jautriu įrašu, kuriame įamžinta, kaip trumpai nusiskuta plaukus. Antradienį nuomonės formuotoja papasakojo ir apie tokios naujos patirties įspūdžius.

Žinoma moteris neslėpė, kad jautė baimę bei nežinomybę tuomet, kai suprato jog slenka plaukai, tačiau viskas pasikeitė netrukus po to, kai teko išvysti save veidrodyje be jų.

„Labas, visiems. Ta pati Indrė, iš vieno mėgstamiausio savo namų kampelio, kur visą laiką matėte mane geriant kavą. Sveikinuosi su jumis iš ten pat.

Ta pati, tik šiek tiek kitokia. Ir viskas truputį kitaip. Tiesą sakant, net nežinau, ką pasakyti.

Man dar labai sunku kalbėti ir jau kelintą dieną noriu išeiti į eterį, su jumis pasisveikinti, bet kažkaip, kai pradėjo slinkti plaukai, neradau vietos, tada skaičiau jūsų žinutes, graudinausi. Todėl kalbėti man dar yra labai jautru ir sunku.

Bet viskas man gerai, šypsausi. Planavau eteryje pasirodyti po Rūtos laidos, nes yra temų, kuriomis noriu pakalbėti su jumis, bet tam mes turėsime daug laiko.

Atsitiko taip, kaip atsitiko. Kitą dieną po laidos išploviau galvą ir pastebėjau, kad plaukai sruogomis krenta. Nuo tos minutės, nors ir žinojau, kad ateis ta diena, niekur aš nedingsiu, kad taip bus, taip turi būti, bet kai pamačiau tai realiai, aplankė labai keistas jausmas. Baimė, nežinomybė, neradau sau vietos, kol nenusikirpau plaukų.

Kai nuskutome plaukus, palengvėjo. Kaip dabar atsimenu, laukiu Liudo grįžtančio, paliečiu plaukus ir jie krenta. Kai kur pastebiu praplikimus.

Aš vaikštau iš kampo į kampą, nerandu sau vietos, negaliu nieko daryti. O turėjau planų, norėjau nufilmuoti filmuką.

Galvojau, kad viskas bus greičiau, tačiau užtrukome, bet man iš karto palengvėjo. Turbūt tai buvo dar vienas sunkus žingsnis, kurį turėjau sukandusi dantis iškęsti.

Nežinau, kaip greitai jūs prie manęs tokios priprasite. Man pratintis nereikėjo. Labai greitai priėmiau save naują. Vakar reikėjo važiuoti į ligoninę pasidaryti kraujo tyrimus. Prieš tai atsidariau spintą, žiūriu, kad daug kepurių pridėta. Sakau: „Ai, nereikia, važiuoju taip“.

Mano plaukai neaugs, kol gydysiuosi, o chemoterapijos kursų laukia nemažai, teks dar daug įveikti. O dabar – apie gražius dalykus.

Kai grįžau iš ligoninės, buvau labai nusilpusi, nukrito visi kraujo rodikliai, daktaras priskyrė griežtą namų rėžimą, kad nepasigaučiau infekcijos.

O vakar padarėme kraujo tyrimus. Mano rodikliai pasitaisė. Labai džiaugiuosi, nes jau pirmadienį, balandžio 12 dieną bus antrasis chemoterapijos kursas.

O, kad jis įvyktų, turi būti mano normalus kraujas. Labai džiaugiuosi, nes kol kas viskas pagal planą.

Vaistai veikia, bet žinau viena, kad jūsų palaikymas, maldelės, šiluma, gerumas labai labai gydo“, – sekėjams instagrame pasakojo I. Burlinskaitė.

Delfi primena, kad savaitgalį vėžiu serganti I. Burlinskaitė su savo sekėjais pasidalijo jautria akimirka, kurioje ji parodė slinkti pradėjusius plaukus. Visgi moteris nusprendė žengti ryžtingą žingsnį, nusiskuto plaukus.

Šį žingsnį ji žengė po to, kai savaitgalį pamatė slenkančius plaukus. Jautri akimirka užfiksuota „Instagram“ paskelbtame vaizdo įraše.

„Vilkėjau daug atvirų suknelių. Tačiau tokia nuoga dar niekad nebuvau“, – atvirai po vaizdo įrašu rašo I. Burlinskaitė.

Šeštadienio rytą I. Burlinskaitė-Vaisieta pasidalijo ir širdį spaudžiančiu trumpu vaizdo įrašu – parodė, kaip po chemoterapijos kurso ėmė slinkti jos plaukai.

„Nusilpus kraujo rodikliams atsitiko taip, kaip ir turėjo būti. Žinojau, kad ta diena išauš. Šypsausi, nes linksmina Liudas, bet neslėpsiu – skaudu. Mano užduotis šiomis dienomis – padirbėti su savo mintimis ir išlikti drąsiai“, – rašė I. Burlinskaitė.

Instagramo istorijose ji pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriuose matyti, kaip garsi moteris išsitraukia kuokštą plaukų. Tiesa, I. Burlinskaitė ne kartą sakė, kad eidama sunkiu ligos gydymo keliu ji sulaukia milžiniško palaikymo iš savo vyro.

„Čia tik plaukučiai taip? Jie užaugs – dar sveikesni ir gražesni“, – vaizdo įraše kalbėjo L. Vaisieta.

Kiek vėliau Liudas papildė savo komentarą.

„Nors Indrutė sako, kad neišvengiamai tai turėjo įvykti ir žinojome, kad tai tik laiko klausimas, šiandien prabudau anksti ryte pajautęs jos skruostais byrančias ašaras. Sutikite, net ir žinant tai, sunku pasiruošti, susitaikyti. Noriu tik dar kartą pakartoti, kad ją labai myliu ir gerbiu už viską. Taip pat ir už tą drąsą“, – tikino Indrės mylimasis.

„Šiandien ryte Liudui pasakiau, kad man pradėjo slinkti plaukai“, – penktadienį per pietus instagrame rašė I. Burlinskaitė.

Tolesnėse instagramo istorijose buvo matyti, kaip Indrė atidaro duris ir į namus įleidžia grįžusį mylimąjį – Liudas filmuoja, kokia žmonos reakcija jį išvydus.

Vėliau garsi nuomonės formuotoja paviešino trumpą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kad jos mylimasis Liudas trumpai nusikirpo plaukus.

„Liudas sako: kas pirmesnis, tas gudresnis“, – pažymėjo I. Burlinskaitė.

Tuo tarpu ketvirtadienį LNK laidoje Indrė dar kartą papasakojo, kaip jautėsi išgirdusi diagnozę. Taip pat ji atsakė, kas jos ir Liudo nuomone galėjo paskatinti vėžio plitimą Indrės organizme.

„Ką darėme kitaip per pastaruosius metus? Tris kartus darėme pagalbinį apvaisinimą – praktiškai be pertraukos, vieną po kito, per vienerius metus. Nežinojom kažkokių rizikų, norėjosi turėti vaikelį čia ir dabar. Tas galimai galėjo išprovokuoti vėžį, mes to tiksliai nežinome, bet tai galėjo būti viena iš priežasčių“, – atvirai LNK laidoje kalbėjo Indrė.

Likus dienai iki pasirodant laidai Indrė pasakojo, kad jaučiasi gana silpna.

„Šiandien jaučiuosi truputį silpnesnė. Bet nenoriu gulėti namuose lovoje, tai bandau bent truputį įsivažiuoti į savo rėžimą ir kažką smagaus paveikti. <...> Kėliausi anksti, važiavau pasidaryti kraujo tyrimo. Turiu sekti rodiklius, kad jie nekristų. Jei pakris, reikės atstatinėti. Turiu save prižiūrėti. Po ilgo laiko pirmą kartą sėdau už automobilio vairo, šiandien esu super atsargi vairuotoja“, – kalbėjo Indrė.

Vėliau ji pridėjo, kad nuo savo močiutės kol kas slepia, jog serga sunkia liga.

„Dabar mes važiuojame aplankyti mano močiutės. Nors jaučiuosi silpniau, užėjo noras visus aplankyti. Beje, mano močiutė nežino mano diagnozės, ji tik žurnale buvo paskaičiusi, kad guliu ligoninėje. Pasakėm, kad ten darome tyrimus, bet kol kas, kiek įmanoma, gal pavyks išsaugoti šitą paslaptį. Televizija pas močiutę šiuo metu atjungta, į parduotuvę eiti negalima. Tai važiuojam pasirodyti“, – pasakojo I. Burlinskaitė.

Tuo tarpu praėjusios savaitės pabaigoje moteris dalijosi artimiausiais gydymo planais.

„Šiandien paskutinė diena, kai nakvosiu ligoninėje, rytoj pagaliau važiuosiu į namus. Labai labai laukiu, pasiilgau savo lovos. Aišku, viskas bus kitaip, nei buvo iki šiol, maistas bus kitoks.

Reiks labai saugoti savo imunitetą, labai teisingai valgyti. Nors chemoterapijos pirmasis kursas pasibaigė, bet gydymas tęsis nuolat, kasdien pilna vaistų, leidžiamų ir geriamų, po dviejų savaičių planuojamas antrasis chemoterapijos kursas.

O iki tol, tikiuosi, kad jausiuosi kaip šiandien. Nes pastarosiomis dienomis jaučiuosi žymiai sveikesnė“, – atskleidė I. Burlinskaitė.

Apie skaudžią žinią sekėjams pranešė gegužės 10 d., o po poros dienų nuvyko į Kauno klinikas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder