Buvusių olimpiečių Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko akibrokštas

Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko akibrokštas: pasirodys Peskovo žmonos renginyje Sočyje (9)

Ko gero, viena garsiausių Lietuvos šokėjų ant ledo porų Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko nesibodi gyvenimo agresoriaus gniaužtuose. Buvę olimpiečiai ruošiasi pasirodyti Dmitrijaus Peskovo žmonos organizuojamame renginyje.

Tatjana Navka, praeityje taip pat atlikusi pasirodymus ant ledo, socialiniame tinkle pasidalijo pranešimu apie rugpjūčio 9–rugsėjo 18 d. organizuojamą baletą „Gulbių ežeras“ ant ledo.

Vieni iš renginio dalyvių – būtent P. Vanagas su M. Drobiazko bei Pekino žiemos olimpinių žaidynių vicečempionai Viktorija Sinitsina ir Nikita Katsalapovas.

Apie šį renginį ir P. Vanago su M. Drobiazko dalyvavimą feisbuke paskelbė Andrius Tapinas.

„Ech, Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko – susigundėt ukrainiečių krauju permirktais rubliais, šoksite „Gulbių ežere“ Sočyje, kai į Ukrainą lėks rusų raketos, šypsositės ir lankstysitės plojančiai rusų publikai, nes karas kažkur toli ir jūsų tai neliečia.

Dar vienas ech dėl susimetimo su Tatjana Navka – Kremliaus ruporo Peskovo žmona, nuo kovo mėnesio pakliuvusia po JAV sankcijomis.

Jums tai, matau, visiškai nekliūna.

Kaip rašo pati Navka sveikindama Vanagą – būk sveikas ir laimingas ir kad gyvenime viskas būtų taip, kaip panorėsi. Kokia laimė bus pamatyti jus Sočyje.

Šokit ant to savo ledo pagal Kremliaus muziką, šokit ir kerėkit RuZZijos širdis, tik nepamirškit, kad karma yra žiaurinė kalė“, – rašė A. Tapinas.

Archyvų nuotr.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder