Pramogauti – į prekybos centrus: visą mėnesį organizuoja nemokamas kalėdines veiklas

Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ visą gruodį lankytojus kviečia ne tik apsipirkti, bet ir pramogauti. Čia vyksta jau tradicinėmis tapusios kalėdinės mugės bei nemokamos pramogos visai šeimai.

„Gruodžio mėnuo asocijuojasi su dovanų paieška ir šventėmis, žmonės dažniau užsuka į prekybos centrus.

Norėdami jų apsipirkimą paįvairinti, šiemet, kaip ir kasmet, organizuojame įvairias šventines veiklas bei pramogas visai šeimai – nuo kalėdinių dekoracijų dirbtuvių iki pingvinų choro pasirodymų“, – sako „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Kaip ir kasmet, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ iki gruodžio 30 d. veikia kalėdinė mugė, kurioje iš viso dalyvauja 58 įvairių mažųjų verslų atstovai: Vilniuje – 28, Klaipėdoje – 16, Šiauliuose – 14. Jie siūlo platų gaminių, galinčių tapti šventinėmis dovanomis, asortimentą – nuo saldumynų, rankų darbo aksesuarų iki papuošalų ar kaulinio porceliano dirbinių.

Kalėdinė mugė Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ dirba kasdien 10-21 valandomis.

Iki pat Šv. Kalėdų penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais prekybos centruose apsilankę vaikai gali paskambinti Kalėdų seneliui vaizdo skambučiu ir išsakyti visus savo norus.

Belaukiantiems skambučio šventės atmosferą kuria Kalėdų Senelio pagalbininkai elfai: linksmina, dalija saldainius, skleidžia kalėdinę nuotaiką.

Paskambinti Kalėdų Seneliui Vilniaus „Akropolio“ lankytojai gali prie pirmojo „Maximos“ įėjimo penktadieniais 16-20 val., šeštadieniais ir sekmadieniais 11-20 val., Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolių“ lankytojai – prie centrinių eglių penktadieniais 15-19 val., šeštadieniais 11-19 val., sekmadieniais 11-18 val.

Šypsenomis ir šokiais mažuosius visuose trijuose prekybos centruose džiugina kalėdiniai maskotai. Akras ir Polė vaikštinėja Vilniaus „Akropolyje“, Klaipėdos „Akropolyje“ lankytojus pasitinka Akras, o Šiaulių „Akropolyje“ – Polė. Šiauliuose taip pat galima sutikti maskotą Baltąją Mešką.

Vaikų laukia ir daugiau pramogų. Vilniuje įrengta foto instaliacija meškučių čiuožykla, šalia jos penktadieniais-sekmadieniais iki gruodžio 23 d. bus daromos momentinės nuotraukos.

Šiauliuose penktadieniais-sekmadieniais iki gruodžio 23 d. veikia Linksmųjų elfų dirbtuvėlės, kuriose vaikai, padedami elfų, galės gaminti įvairias kalėdines dovanėles, žaisliukus ir dekoracijas.

Klaipėdoje kasdien iki pat sausio 6 d. galima tapti interaktyvaus pingvinų choro dirigentu – tereikia pamojuoti ranka ir stebėti, kaip pingvinai atgyja ir pradeda dainuoti bei šokti pagal jūsų judesius.

Gruodžio pabaigoje Vilniaus ir Šiaulių prekybos centruose vyks šventinė ledo diskoteka: gruodžio 23 d. 17.15-19 val. Šiauliuose ir gruodžio 30 d. 18.30-19.15 val. Vilniuje.

Daugiau informacijos, kur ir kada vyks visos kalėdinės veiklos: www.akropolis.lt

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder