Bayraktar

Prezidentas remia visuomenės iniciatyvą pirkti kovinį droną „Bayraktar“

Prezidentas Gitanas Nausėda visiškai remia visuomenininko Andriaus Tapino iniciatyvą, kurios metu buvo surinkti 5 mln. eurų koviniam dronui „Bayraktar” pirkti. Šį kovinį droną ketinama padovanoti nuo Rusijos agresijos besiginančiai Ukrainai.

„Tai yra graži pilietinė iniciatyva paremti Ukrainą. Reikia pažymėti, kad nuo pat Rusijos agresijos pradžios Ukrainoje Lietuvos žmonės labai solidariai rėmė Ukrainą ir priimdami karo pabėgėlius savo namuose, rinkdami lėšas nevyriausybinėms organizacijoms, kurios remia Ukrainą. Viena iš tokių organizacijų yra Mėlyna/Geltona“, – „Žinių radijui“ sakė prezidento vyriausioji patarėja Asta Skaisgirytė.

Prezidento patarėja teigia, kad ši parama, pagalba rodo, kad lietuviams rūpi, kaip baigsis karas Ukrainoje.

„Mes nesame neutralūs šio karo atžvilgiu, mes norime, kad Ukraina jį laimėtų. Todėl kiekviena tokia iniciatyva yra sveikintina ir prezidentas visiškai ją remia“, – pabrėžė A. Skaisgirytė.

Reikiami 5 mln. eurų „Bayraktar“ įsigyti buvo surinkti per 3 dienas. Į Turkiją tartis dėl kovinio drono pirkimo antradienį išvyksta krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder