Prie „Lidl“ apribojo stovėjimo laiką

(8)

Statybininkų pr. atidaryta naujausia „Lidl“ parduotuvė. Nors projekto derinimo metu aplinkinių namų gyventojai buvo raminami, kad nakties metu galės naudoti prekybos centro aikštelę savo automobiliams pasistatyti, tačiau atidarius parduotuvę aikštelėje stovėjimo laikas apribotas iki 1,5 val.

Tiesa, „Lidl“ nepasekė kitų prekybos centrų pavyzdžiu ir prie įvažiavimo į automobilių stovėjimo aikštelę neįrengė eismą kontroliuojančio užkardo.

„Suprantame, kad prie parduotuvių esančiose aikštelėse kartais automobilius parkuoja ir aplinkinių namų gyventojai, jau turime patirties panašiose situacijose. Vis dėlto šios vietos pirmiausiai yra skirtos klientams. Norime sudaryti sąlygas kuo patogiau apsipirkti, dėl to aikštelėse esame apriboję automobilių stovėjimo laiką iki 1,5 valandos“, - komentuoja „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė.

Anot jos, nakties metu aikštelėse yra vykdomi valymo darbai, todėl pastatyti automobiliai sukeltų keblumų kokybiškai šią funkciją atlikti, tai ypač yra sudėtinga žiemą, kuomet aikštelėje yra valomas sniegas.

„Visgi, vykdydami plėtrą šalyje, visada stengiamės atsižvelgti ir prisidėti prie infrastruktūros gerinimo, atnaujinimo bei vietos bendruomenės interesų. Atidarant šią parduotuvę Klaipėdoje ir prisidedant prie vietos bendruomenės gerovės, greta parduotuvės buvo įrengta nauja, apie 45 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, kuri buvo perleista Klaipėdos miesto savivaldybei. Minėtoje aikštelėje automobilių stovėjimo laikas nėra ribojamas“, - sako L. Skersytė.

Klaipėdos savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus sako, kad Savivaldybė negali nurodinėti, kaip „Lidl“ elgtis savo privačiame sklype.

Jis ragina gyventojus naudotis jau minėta Savivaldybei perduota aikštele.

Tačiau „Lidl“ kaimynystėje gyvenantis Renatas (vardas pakeistas) sako, kad miesto aikštelė gyventojų parkavimo problemų nesprendžia.

Jis prognozuoja, kad gyventojai naktimis bandys palikti automobilius „Lidl“ priklausančioje aikštelėje ir stebės, ar prekybos centras elgsis principingai ir kvies Kelių policiją.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder