Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Todėl taip gaunasi,kad atsilupeliai projektuoja,kiti tik otkatus ima ir parašus deda ,o kokybės ir moralės atsakomybė prieš visuomenę , nėra kam. Pažiūrėjus visa Lietuva supuvusi nuo tokio nebaudziamumo už nusikaltimus prieš visuomenę.
Žydrūnas, 2021-10-14 17:58
Priekulės miesto istorinė dalis nuo balandžio mėnesio 2021 metais kultūros ministro paskelbta valstybės saugoma vietove, projektas ir jo sprendiniai pažeidžia kultūros ministro įsakymą. Kultūros paveldas sunaikintas, sunaikino senąji tašytų akmenų grindinį pagrindinėje miestelio gatvėje, jo vertė apie 2.000.000 EUR. Tiesiog nukasė, kur suvertė į tranšėjas, kur pavogė. Priekulės bendruomenė turėtų pasidalinti savo nuotraukomis, kur buvo senasis grindinys, nes kultūros paveldo inspektorius "nustatė" post factum tik pavienius fragmentus. Buvo sunaikinta vandens pralaida iš akmenų centrinėje gatvėje seniūnijos pašonėje, 150 metų senumo, sunaikintas istorinis hidrantas, "valstybės saugoma" vertybė. Gatvės šviestuvai su valstybės saugoma vietove nesuderinami, taip pat apšviečiami grioviai, o ne pėsčiujų takai. žiedas nesuderinamas su miesto istorine dalimi ir kultūros paveldo nebuvo patvirtintas. šaligatvių akmenys taip pat buvo nukasti, sunaikinti, išvogti. Autorius galėtų nuodugniau pasidomėti, kas sunaikinta 2021 metais. Tai kultūros paveldo visiškas bankrotas.
netiesa, 2021-10-14 17:19
Grįžus iš JAV, ar kad ir tos pačios Danijos, Švedijos, apima toks jausmas, kad pas mus statydami kelius, jie skaičiuoja papildomai na kaip dar kelis centus sutapyti, vietoje to, kad išleisti galbūt 10% daugiau kelių statyboms, ir pasatyti toki kelia, kad prie jo nereiktu grįžti 10 - 15 metu., bet ... čia Lietuva., skrupulingumas ir skūpumas visur...
M, 2021-10-14 12:21
Svarbu valdininkai patenkinti, pinigai panaudoti, įsisavinti, o žmonės pripras, ne dėl žmonių juk viskas daroma, o dėl instrukcijų, tik kartais atrodo, kad tie, kur kuria tas instrukcijas, vairuotojų teisių neturi.
Virgis, 2021-10-14 12:18
na taip trūksta amerikietiško mentaliteto šiuo klausimu ... :/
Eh, 2021-10-14 12:12
o baisiausiai atrodo tai vaziuojant link Klaipedos,prie Maximos atviri kanalai.Bus ziema,bus slidu ir jeigu jau paslys kas nors tai tiesiai i kanala.Ar tikrai miestelyje reikalingi tokie gilus atviri kanalai?.
nu jo, 2021-10-14 09:36
Kiek atsimenu, Melnragės žiede borteliai būdavo išvartyti ir jie buvo pažeminti. Bet kiek dar keistenybių Girulių kelyje: salelės, stulpeliai tarp kurių nei lapus su technika iššluoti, nei sniegą išvalyti. Žiemą kelininkai kastuvais nukasdavo perėjas tarp tų salelių, nes technika „neįtelpa“. Negi viskas taip reglamentuojama? Juk čia miesto kelias, gal pakaktų paprastų nuovažų? O stotelių stoginėse tilpo tik vienas suoliukas ir ... šiukšliadėžė. Dar – „žiedelis“ prie darželio. Dažnai matydavau, kaip jame neišlaviruoja didesnė mašina, t.t. šiukšliavežė. O pats kelias juk fantastiškas, lyginant su buvusiuoju...
Ežiui, 2021-10-14 09:30
>>>Yea. Ir kelnes per galva mautis nepatogu, bet cia ne kelnese problema, o galvoje ;) Ar tik nebus cia panasus atvejis, kai irengus Melnarageje turbo zieda irgi pasipyle skundai, pamenu net vienas komentatorius rase, kad autobusai ratus pameta, bet po to kazkaip dingo visi nepatenkinti ir autobusai vaziuoja kaip vaziave.
ezys, 2021-10-14 08:54
panasu kad dabar kelius projektuoja studentai neturedami jokio supratimo kaip automobiliai vaziuoja, nes kartais tikrai yra situaciju lyg masinos staciais kampais galetu pasisukti, o Priekuleje isvis kam tas ziedas? lyg siol buvo paprasta sankryza ir viskas buvo gerai, tuo labiau kad ir srautas nebe toks didelis kuomet buvo aplinkelis pastatytas. Ne tik furoms neimanoma pasukti kryptimi Klaipeda-Kintai, bet ir lengvikei su ilgesne priekaba. Reikia naikinti si zieda ir palikti kaip buvo
lalaila, 2021-10-14 08:49
Na ir kas, kad nepatogu naudotis? Svarbu, kad pagal ES taisykles. Kada nors žmonės sakys - ESmečio palikimas.
Yes, 2021-10-14 06:21

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.