Renaldas Seibutis: „Nerimo yra, tačiau turime susikaupti ir bandyti įveikti šį barjerą“

Renaldas Seibutis suka į politiką

(8)

Palangos meras konservatorius Šarūnas Vaitkus šią savaitę pristato savo komandą, su kuria dalyvaus kovą vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Sąrašo viršuje atsidūrė buvęs krepšininkas, Palangoje gimęs ir augęs Renaldas Seibutis.

Tris kartus olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovavęs sportininkas pastaruoju metu vadovauja „Kuršių“ krepšinio klubui, kurį įsteigė kartu su bendraminčiais. 

Jau dvylika metų Palangai vadovaujantis konservatorius Š.Vaitkus pristato savo komandą. Sąraše atsidūrė Ingrida Valaitienė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė, poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ vadovas Julius Tomas Žulkus, krepšinio treneris Arvydas Dočkus. Pedagogas prisidėjo ir prie R.Seibučio ugdymo.

Krepšininko, ne kartą patekusio į Lietuvos krepšinio rinktinę, R.Seibučio pavardė atsirado trečioje sąrašo Palangos konservatorių sąrašo vietoje.

Šventosios kurorte gimęs R.Seibutis mokėsi ir pirmąsias krepšinio treniruotes turėjo Palangoje.

Vienuoliktoje klasėje jauną talentą pastebėjo tuometinio Vilniaus „Sakalų“ klubo treneris Linas Šalkus ir dvyliktą klasę sportininkas užbaigė sostinėje.

Beveik dešimt metų R.Seibutis žaidė Lietuvos rinktinėje. Turkijoje 2010-aisiais vykusiame Pasaulio čempionate pelnė bronzos apdovanojimą. 2013-aisiais ir 2015-aisiais Europos čempionate su rinktine R.Seibutis pelnė sidabro apdovanojimą. Du kartus tapo LKL čempionu.

2013-aisiais R.Seibutis apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi. 2021-aisiais paskelbė baigiantis krepšininko karjerą.

Šiuo metu R.Seiibutis vadovauja „Kuršiui“ ir studijuoja Lietuvos sporto universitete.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder