Šarūnas Vaitkus: „Prasidėjo rinkimų kampanija, į mūšio lauką traukiamos juodosios purvapilio technologijos“

Palangos meras Šarūnas Vaitkus socialiniame tinkle „Facebook“ rašo, kad šią savaitę turėjo daug neplanuotų darbų – reikėjo atrašinėti į Palangos miesto savivaldybės Tarybos narės ir Lietuvos Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininkės Svetlanos Grigorian skundus. 

„Pasirodo, turiu vieną tokią išskirtinę ponią „gerbėją“, kuri skaito absoliučiai kiekvieną mano pranešimą „Facebook“ paskyroje, nagrinėja ten kiekvieną žodelį ar kablelį ir žinote, ką po to daro ?

O gi skundžia Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK), kad šie pranešimai sudomino žiniasklaidą ir kad žiniasklaida juos perpublikuoja. Sako, alio, VRK, žiniasklaida reklamuoja Vaitkų!“ – skelbia Š. Vaitkaus įrašas.

„Nepatikėsite, savo skunde Svetlana  skundžia net kelių pastarųjų mėnesių mano „postus“, kurie buvo perpublikuoti žiniasklaidoje: „Facebooko“ paskyroje paskelbiau apie kandidatavimą naujai kadencijai, parašiau apie Ukrainos karius, kurie reabilituojasi Palangoje, apie vėjo jėgaines jūroje, apie tai, jog pabrango energetiniai ištekliai ir „Palangos vandenų“ sąskaita už elektrą per tris mėnesius buvo kaip už visus praėjusius metus, įspėjau moteris vakarais būti atidžiomis, nes mieste apsigyveno galimai priekabiautojas, ir net tai, kad pasidžiaugiau, jog pavyko atstovėti ir išsaugoti „Pušyną“.“

„Aš rimtai: suminėjo beveik visus pastarųjų mėnesių perpublikuotus postus, net mano sveikinimą mokytojams,“ – pabrėžia meras Š. Vaitkus.

„Taip, iš tikrųjų šiuos ir dar daugelį kitų mano „postų“ „Facebooke“ (pavyzdžiui, apie obelisko nukėlimą ar nuolat eskaluojamas neva „auksines“ Palangos kainas ir kt.) man net nežinant nuolat gausiai perpublikuoja tiek vietos ir regiono žiniasklaida, tiek pagrindiniai šalies portalai.

O pranešimą apie nulinę toleranciją nepaisantiems pajūrio gelbėtojų įspėjimų ir reikalavimų perpublikavo net tarptautinė žiniasklaida, ir jį galima buvo paskaityti ne tik lietuvių, bet ir anglų, latvių bei kitomis kalbomis,“ – sako įrašas.

„Bet gi natūralu – juk nesiūlau pirkti kokios nors katės maiše, o kalbu apie mūsų, paties didžiausio šalyje, kurorto problemas ir aktualijas. Tai kas blogai, kad tiek vietinė , tiek ir nacionalinė žiniasklaida perpublikuoja iš mano FB paskyros pateiktą informaciją?

Svarstau, gal Svetlana Grigorian tiesiog pavydi, kad mano pranešimus, kuriais dalinuosi savo „Facebook“ paskyroje, vietos ir šalies žiniasklaida nuolat  perspausdina, o į jos parašymus įkyriai niekas nekreipia dėmesio ir jų nepublikuoja? O gal Svetlana tiesiog svajoja, kada gi tas Vaitkus pagaliau užsičiaups?“

„Suprantu, kai per visą ketverių metų kadenciją miesto Taryboje tesugebi parengti, jei neklystu, vos du sprendimėlius per pusę su kitu kolega ir neturi kuo realiai svariai pasigirti savo politinėje veikloje, juolab kad didžiąją savo veiklos dalį praleidi dirbdamas ir gyvendamas ne Palangoje, o Vilniuje, geriausia taktika pradėti rinkimų kampaniją – skųsti viską, net tai, kad žiniasklaida aktyviai domisi Palangos gyvenimu.

Absurdiška ? Mano supratimu – taip, bet kai kas mėlynam fone savo rinkimų programoje užtikrintai žada neva apipilti Palangą turistais ir atostogautojais, matyt, su sąlyga, kad spauda kilometriniais ratais aplenktų mūsų kurortą,“ – baigia įrašą meras Š. Vaitkus.

Jis jį pažymėjo „Neatlygintina politinė reklama“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder