Saulius Skvernelis pristatė kandidatą į Klaipėdos merus: miestui reikia permainų ir proveržio

(14)

Klaipėdoje ketvirtadienio vakarą buvęs Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pristatė Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ iškeltą kandidatą į Klaipėdos miesto merus Artūrą Bogdanovą.

Tiesioginės konferencijos transliacijos metu buvo išsakyta ne tik S. Skvernelio vizija Klaipėdai, bet ir pristatytas demokratų kandidatas su visa komanda bei jų paruošta programa artėjantiems savivaldos rinkimams. „Klaipėda - miestas, kuris strategiškai yra nepaprastai svarbus visai Lietuvai, tačiau per pastaruosius ketverius metus miestas pateko į milžinišką stagnaciją. Mūsų komandos uždavinys yra pasiekti, kad Klaipėda vėl taptų veržliu, augančiu miestu bei teiktų didelę naudą ne tik klaipėdiečiams, bet ir visai Lietuvai“, - mintimis dalijosi demokratų lyderis S. Skvernelis.

Miesto valdžios tikslas - tarnauti žmonėms

Buvęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius bei žemės ūkio viceministras, o šiandien - kandidatas į Klaipėdos merus A. Bogdanovas pristatydamas tiek pačią komandą, tiek jos parengtą programą itin daug dėmesio skyrė kasdienėms miesto gyventojų problemoms bei paties miesto patogumui tiek čia gyvenantiems bei kuriantiems verslus, tiek atvykstantiems. Komandos pristatyta idėja „Kasdien už Klaipėdą“ atliepia komandos viziją - sprendžiant kasdienes problemas bei miesto valdžiai diena iš dienos dirbant vardan miesto gerovės, Klaipėda taps patogiu miestu gyventi tiek darbingo amžiaus žmonėms, tiek senjorams ir jaunimui.

„Miesto valdžia turi tarnauti žmonėms, visi dideli darbai prasideda nuo mažų, kuriuos mes ir turime pradėti daryti šiandien. Mūsų komanda savo žinute neša įsipareigojimą – pažadą kasdien dirbti miestiečių labui“, - apie komandos viziją pasakojo kandidatas į Klaipėdos miesto merus.

Programoje - trys pagrindiniai tikslai

Demokratų „Kasdien už Klaipėdą“ komanda savo programoje išskyrė tris pagrindinius tikslus, skirtus miestui - jo patogumas, patrauklumas ir ekologiškumas.

„Mūsų programa orientuota į vieną didžiausių Klaipėdos miesto problemų – miesto mažėjimą. Deja, tenka pripažinti, kad mieste sparčiai mažėja gyventojų. Mūsų komandos manymu, šiai problemai spręsti miestas visų pirma turėtų būti patogus gyventi. Tai skatins jaunų žmonių norą čia įsikurti“, - programos gaires tiesioginės transliacijos metu pristatė A. Bogdanovas.

Kandidato į Klaipėdos miesto merus A. Bogdanovo komandos narė Elida Mantulovė pristatė komandos parengtos programos dalį, skirtą miesto ekologijai puoselėti.

„Klaipėda iš prigimties turi pareigą būti žaliuoju miestu – unikali aplinka, UNESCO saugomos teritorijos aplink miestą. Kad būtume išties ekologiškas bei švarus miestas, savo programoje išskyrėme net keletą priemonių tam pasiekti. Viena iš jų „Žaliosios bangos” projekto miesto eisme plėtra“, – kalbėjo E. Mantulovė.

Kita komandos narė – Asta Dirgėlienė pristatė komandos keliamas gaires miesto patrauklumui didinti.

Komandoje - kompetencijos iš skirtingų sričių

Klaipėdos demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ komandą sudaro skirtingų sričių atstovai, turintys ilgametę profesinę patirtį. Pirmajame sąrašo dešimtuke Klaipėdos miesto tarybos narė bei Klaipėdos autobusų parko Finansų ir projektų valdymo departamento direktorė Elida Mantulovė, įmonės „Klaipėdos nafta” terminalų apsaugos pareigūnas bei buvęs Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos viršininkas Andrius Leliuga, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Asta Dirgėlienė, Klaipėdos verslininkas, valdantis pajūrio viešbučių ir restoranų tinklą, Juozas Tubinas, Klaipėdos įmonės „Amekus” projektų direktorius Aurelijus Karolis, istorikė, mokslų daktarė, buvusi Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Šiaulienė, verslininkas Raimundas Janušauskas, finansininkė Vilma Monikienė bei Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos vyriausiasis specialistas Svajūnas Mačiulskis.

„Klaipėdieti, jeigu tu nori, kad būtum išties atstovaujamas, kad tavo problemos būtų sprendžiamos ne tik pažadais, bet ir konkrečiais darbais, kad jas spręstų žmonės, kurie turi patirties ir gali ja pasidalinti dirbdami visų labui, kovo 5 dieną kviečiu tave ateiti į rinkimus, balsuoti, dalyvauti ir pasirinkti geriausią komandą. Tai yra sąrašas Nr. 7. Kviečiu pasitikėti Artūru Bogdanovu ir šia komanda, nes ja tikrai galima pasitikėti, reikia pasitikėti ir suteikti galimybę įgyvendinti visus Klaipėdai reikalingus bei užsibrėžtus tikslus. O visai komandai noriu palinkėti, kad per šiuos du mėnesius padirbėtumėte taip, kad rastumėt kelią į kiekvieno klaipėdiečio širdį, o svarbiausia – protą“, – kreipėsi į miesto gyventojus Saulius Skvernelis.

Klaipėda rinksis jau kovo mėnesį

Primename, kad klaipėdiečiai naują miesto merą bei Savivaldybės tarybos narius rinksis jau šių metų kovo mėnesį. Pavasarį bus išrinkti partijų atstovai į miesto Tarybą ketverių metų kadencijai – iki 2027 metų pavasario.

Politinė reklama apmokėta iš Demokratų sąjungos "Vardan Lietuvos" rinkimų sąskaitos. Užsakymo nr. 307243

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder