Savaitgalio orai bus gaivesni ir ramesni

 Savaitgalį orai bus vasariškai ramūs ir šiek tiek gaivesni, palis tik kai kur ir trumpai.

Šeštadienio naktis buvo tvanki, pakankamai šilta – buvo 12-16 laipsnių šilumos, kai kur ir palijo. Slėgis po truputį kils, debesys sklaidysis ir centriniuose, rytiniuose ir pietiniuose, kur šiuo metu yra debesų, jie išsisklaidys ir bus visai neblogi šio dienos orai, LRT radijui sakė sinoptikas Vytautas Sakalauskas.

Pasak jo, padangė bus nepastoviai debesuota, vietomis yra trumpo lietaus tikimybė, tikėtina, kad šie trumpi lietūs palis šiaurės rytinėje šalies pusėje.

Vidutinio stiprumo vakaris vėjas jau atneš truputį gaivesnį orą nei penktadienį.

Šeštadienį aukščiausia temperatūra pakils iki 20-25 laipsnių šilumos. Nežymiai vėsiau bus prie jūros – čia bus 17-19 laipsnių šilumos.

Sekmadienis irgi bus vasariškas, ramus. Tiek naktį, tiek ir dieną yra kai kur trumpo lietaus tikimybė, bet tie lietūs bus neintensyvūs, sakė sinoptikas. Pūs nestiprus, ypač naktį, vakaris vėjas.

Naktį jo greitis bus 3-8 m/s, dieną jis truputėlį sustiprės iki 7-12 m/s. Sekmadienio naktis bus gaivesnė – 9-14 laipsnių šilumos. Dieną pašvies saulė ir temperatūra vėl bus panaši kaip šeštadienį – bus 20-25 laipsniai šilumos, o prie jūros – 17-19 laipsnių šilumos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder