Smiltynėje - dviratininkų rojus

Dviračiais mėgstantys važinėtis klaipėdiečiai džiūgauja - dar viena atkarpa Klaipėdos teritorijai priklausančio Smiltynėje esančio dviračių tako sutvarkyta, paplatinta ir sujungta su naujuoju dviračių taku Smiltynė-Juodkrantė. Taigi, jau nuo pat Senosios perkėlos iki Juodkrantės galima nuvykti plačiu ir nauju dviračių taku.

„Praėjusių metų pabaigoje sutvarkėme 2,5 km dviračių tako. Tai kainavo apie 200 tūkstančius eurų. Dabar sutvarkėme jungtį, kurios trūko tarp mūsų 2,5 km ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos projekto iki Juodkrantės. Kainavo apie 6 tūkstančius eurų. Dviračių takas atrodo ištisas ir gražus - toks, koks ir turi būti“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Gintarė Butkienė.

Anot jos, dviračių takai Smiltynėje turėtų dar keistis - nuo Senosios perkėlos iki delfinariumo planuojama įrengti promenadą, jau yra parengtas techninis projektas.

Įrengiant promenadą bus atnaujinti ir ten esantys dviračių takai.

Pasak Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausiosios komunikacijos vadybininkės Eglės Nemanytės, numatyta rekonstruoti atkarpas nuo Juodkrantės iki Pervalkos. Šiuos darbus planuojama pradėti 2024-aisiais.

„Norime, kad žmonės geros būklės dviračių taku galėtų nuvykti iki pat Nidos“, - sakė E. Nemanytė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder