Derlius padidės 3 kartus: unikalus sodinimo būdas
Kas yra elektrokultūra
Yra metodų, kurie, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo keistoki ir neįtikėtini, tačiau atidžiau išnagrinėjus ir pritaikius praktikoje, visiems laikams įsitvirtina kaip išbandyti būdai ir metodai produktyvumui didinti.
Elektrokultūra yra vienas iš tokių būdų, skatinančių spartų augalų augimą. Jis atsirado kaip eksperimentinis agrokultūros metodas. XVII amžiuje, kai buvo madinga viską elektrifikuoti, visoje Europoje sproginėjo neregėtų naujų atradimų ir naujovių židiniai.
Fizikai ir teoretikai pradėjo diegti elektrifikavimo žinias į visas žmogaus gyvenimo šakas, o žemės ūkio vystymasis taip pat patyrė revoliuciją.
Kodėl didėja pasėliai - pagrindinės priežastys
Pirmasis eksperimentas parodė, kad augalų laistymas elektrifikuotu vandeniu padidino derlių, o sukūrus iš vario pagamintas antenas elektromagnetinėms bangoms atmosferoje surinkti, įterptas į dirvą, padidėjo imunitetas ir atsparumas kenkėjams.
Augalų laidai gali apsaugoti pomidorus, vaismedžius nuo ligų ir paskatinti augalą greičiau sunokinti vaisius. Visa tai vyksta dėl unikalių vario savybių - jis „aprūpina“ augalą parazitams nemaloniu skoniu, apsaugo nuo daugelio grybų ir padeda kultūrai nukreipti visas jėgas derliui didinti.
Kaip priversti augalus augti greičiau - instrukcijos
Elektrokultūra yra greitas, nebrangus ir elementarus būdas, kaip paspartinti augalų augimą namuose, nereikalaujantis nuolatinio įsikišimo ir neturintis šalutinio poveikio. Iš paprastų ir namuose įgyvendinamų metodų puikiai tinka sukurti „radijo anteną“ - puikų bet kokių trąšų ar pesticidų pakaitalą, kuris pagreitina augalų augimą.
Mums reikės dviejų paprastų dalykų:
medinės 30 cm ilgio lazdos
50 cm varinės vielos.
Visą vielos ilgį apvyniokite aplink medinę lazdą, o likusią vielos dalį palikite vienoje pusėje, ji bus reikalinga improvizuotai antenai sukurti. Kitą kraštą įkiškite 2-3 cm į žemę 5-6 cm atstumu nuo augalo pagrindo. Viela augalams yra svarbus komponentas, kuo didesnis jos storis ir kuo didesnė „antena“ - tuo geresnis bus efektas.
Išsamiau paaiškinsime, kodėl reikalinga varinė viela - varis yra viena aktyviausių laidžiųjų medžiagų, kuri dirvožemyje nėra agresyvi, o veikiama drėgmės nesioksiduoja.
Viela gėlėms - metodas labai paprastas, nereikalaujantis jokių papildomų žinių, tik stebėjimo patirties. Bandymą galima bet kada nutraukti, nes varinę vielą galima naudoti ir ne nuolat, o kaip pagalbinį stimuliatorių.
Rašyti komentarą