Niekas, kas aprašyta, nepadeda.
Gyvename prie Kuršių marių, netoli Ventės, paukščių tako.
Netikėkite blizgučiais, kaip CD, veidrodžiai, aitvarai piktų paukščių... NEPADEDA 😪
Tik agro plėvelė arba labai tankaus tinklo, aptraukto BE JOKIŲ NET KUMŠČIO DYDŽIO TARPŲ.
Per paskutinius 20 metų išmokome - rudenį perkame brokuotas pavėsines, kur likę metaliniai rėmai ir vasaros pradžioje, kol dar nepradėjo nokti vyšnios, trešnės, serbentai, šilauogės ir agrastai (juos irgi lesa), statome karkasus, aptraukiame tinklu 0,5×0,5 cm akutėmis - derlius 95% apsaugotas. Apie šliužus šį kartą nesikeiksiu
Iš kur ištraukėte tuos "patarimus"- beverčiai
Iš kur ištraukėte tuos "patarimus"- beverčiai,
Tik tinklelis ir tai gerai surištas. Varnėnai į lėnda per bet kokį tarpelį.
Pilietis
Pilietis ,
Padariau iškamšą iš bebro kailio pguldžiau ant lentutės ir įkėliau i trešnės viršūnę matomoje vietoje.Pirmą savaitę špokai reagavo labai, nusiraminau, veikia. Ir čia praradau budrumą.Kai pamačiau špoką tupintį ant tos lentutės buvo per vėlu.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Niekas, kas aprašyta, nepadeda.
Gyvename prie Kuršių marių, netoli Ventės, paukščių tako.
Netikėkite blizgučiais, kaip CD, veidrodžiai, aitvarai piktų paukščių... NEPADEDA 😪
Tik agro plėvelė arba labai tankaus tinklo, aptraukto BE JOKIŲ NET KUMŠČIO DYDŽIO TARPŲ.
Per paskutinius 20 metų išmokome - rudenį perkame brokuotas pavėsines, kur likę metaliniai rėmai ir vasaros pradžioje, kol dar nepradėjo nokti vyšnios, trešnės, serbentai, šilauogės ir agrastai (juos irgi lesa), statome karkasus, aptraukiame tinklu 0,5×0,5 cm akutėmis - derlius 95% apsaugotas. Apie šliužus šį kartą nesikeiksiu
Tik tinklelis ir tai gerai surištas. Varnėnai į lėnda per bet kokį tarpelį.
Padariau iškamšą iš bebro kailio pguldžiau ant lentutės ir įkėliau i trešnės viršūnę matomoje vietoje.Pirmą savaitę špokai reagavo labai, nusiraminau, veikia. Ir čia praradau budrumą.Kai pamačiau špoką tupintį ant tos lentutės buvo per vėlu.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.